Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №613 від 25.07.2013p.
23429

Легка атлетика

Рівненська легкоатлетка Наталія Прищепа в останній день юніорського Чемпіонату Європи з легкої атлетики в Рієті (Італія) була найшвидшою на дистанції 1500 метрів. Дощова погода стала фартовою для рівнянки, яка довгий час трималася в основній групі спортсменок, а завдяки відчайдушному фінішному ривку, випередила польку Софію Еннуї, і з результатом 4:18.51 здобула золоту нагороду.

Окрім Наталії Прищепи на Чемпіонаті Європи виступала ще одна рівнянка ­ Катерина Климюк, яка в кваліфікації на дистанції 400 метрів показала час 54.33 секунди, але такого результату для потрапляння у фінал виявилося замало.

Окрім того Катерина взяла участь і в естафеті 4х400 метрів, але для здобуття бронзових нагород українкам забракло кількох сотих секунди.