Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №619 від 05.09.2013p.
Передплатні індекси:
23429 (на 1-6 місяців)
08903 (на рік).
Тел. +38(0362) 62-31-31
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"

А що Ви скажете? Блог


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"


  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Липень 2017p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Серпень 2017p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31


Надія захистить усіх, хто звернеться і хто в Бога вірить! Тел.:(095) 92-61-876, (096) 67-38-505

¤ Рівненський ЕТЦ застерігає!

Дотримання технічного регламенту

Дотримання технічного регламенту

- запорука безпечної експлуатації низьковольтного електричного промислового обладнання та побутової електротехніки

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 жовтня 2009 р. № 1149 затверджено Технічний регламент низьковольтного електричного обладнання з внесеними змінами до неї, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 29 серпня 2009 р. № 810. Регламент визначає вимоги щодо безпечності низьковольтного електричного обладнання для забезпечення захисту життя та здоров’я людей, тварин, майна і довкілля та процедури оцінки відповідності електричного обладнання цим вимогам і встановлює порядок їх застосування.

Вимоги цього Технічного регламенту (далі ­ ТР) є обов’язковими для виробників низьковольтного електричного обладнання або їх уповноважених представників, які є резидентами України, чи осіб (резидентів України), які займаються введенням електрообладнання в обіг; центральних органів виконавчої влади, на які покладено функції з технічного регулювання та нагляду за безпечністю низьковольтного електричного обладнання; призначених органів з оцінки відповідності. До останніх належить і Випробувальна електротехнічна лабораторія ДП “Рівненський експертно­технічний центр Держгірпромнагляду України”, компетентність якої в цій сфері засвідчена Національним агентством з акредитації України (атестат про акредитацію зареєстрований у Реєстрі 31 травня 2013 року за № 2Н1098, дійсний до 30 травня 2018 року).

ТР охоплює споживчу продукцію та промислове обладнання

Дія Технічного регламенту поширюється на будь-які прист­рої, що виробляють, перетворюють, використовують, розподіляють або передають електричний струм, а також призначені для експлуатації за напруги від 50 до 1000 В змінного струму та від 75 до 1500 В постійного струму. Тобто, Технічний регламент охоплює споживчу продукцію та промислове обладнання, які призначені для роботи у зазначених межах напруги, зокрема електричні прилади, освітлювальне обладнання та їхні прилади регулювання, прилади пуску і керування приводів, з’єднувачі, шнури та кабелі, електричну проводку, електричне монтажне обладнання, офісну техніку тощо.

Рішення щодо розповсюд­ження Технічного регламенту на конкретне обладнання, а також щодо застосування того чи іншого стандарту з офіційно опублікованого переліку національних стандартів до цього Технічного регламенту, приймає виробник або уповноважена ним особа-резидент в Україні перед уведенням електрообладнання в обіг.

Електрообладнання, на яке поширюється дія ТР, за умови його застосування за призначенням повинне бути безпечним для життя та здоров’я людей, тварин, майна і довкілля. Технічний регламент встановлює основні вимоги до безпечності електрообладнання, які охоплюють всі види ризиків, пов’язаних із застосуванням такого обладнання.

Згідно з регламентом:

1. На електрообладнання наносяться найважливіші показники, розуміння та дотримання яких є умовою безпечної експлуатації. Така інформація може бути вказана і в супровідній документації, якщо була відсутня можливість нанесення її на обладнання.

2. Безпосередньо на електрообладнання (на пакуванні) повинно бути чітко нанесене найменування обладнання, виробник, фірма або торговий знак.

3. Електрообладнання та його складові частини не по­вин­ні створювати небезпеки під час складання та приєднання відповідно до встановлених правил.

4. Для захисту від небезпечних чинників, пов’язаних з електрообладнанням, під час його розроблення та виготовлення повинні бути вжиті технічні заходи, які забезпечують: захист людей і тварин від заподіяння шкоди безпосереднім або побічним електричним контактом; захист від утворення в електрообладнанні електричних дуг або випромінювання, здатних спричинити небезпеку; відповідність ізоляції згідно з встановленими вимогами.

5. Для захисту від небезпеки, яка може виникнути внас­лідок дії зовнішніх чинників на електрообладнання під час його розроблення та виготовлення, повинні бути вжиті технічні заходи, які забезпечують: стійкість обладнання до очікуваних дій механічних чинників; стійкість обладнання до очікуваного впливу немеханічних чинників навколишнього середовища; безпеку для людей, тварин та майна під час передбачуваних умов його перевантаження.

Умови нормального функціонування Технічного регламенту

Відповідно до Рекомендацій по застосуванню директиви 2006/95/ЕС, запропонованих Європейською комісією у серпні 2007 р., для нормального функціонування Технічного регламенту безпеки низьковольтного електричного обладнання повинні існувати такі умови:

• повинна виконуватись ідентифікація самого виробу, наприклад, за еталонним зразком;

• виробник повинен вживати відповідні дійові кроки і після введення продукції в обіг. Наприклад, проводити тестування зразків, вести та зберігати журнал рекламацій на продукцію і також інформувати дистриб’юторів про цю наглядову діяльність;

• для забезпечення можливості органам нагляду робити відповідні кроки щодо зменшення ризиків для споживачів і забезпечення сумісної діяльності, виробники повинні інформувати їх щодо небезпечної продукції і вжитих заходів із застереження ризику;

• дії виробника і органів нагляду повинні бути скоординовані;

• виробники повинні прий­мати участь у заходах щодо зменшення ризиків для споживачів;

• органи нагляду повинні бути уповноважені на застосовування відповідних санкцій, особливо, коли продукція являє суттєвий ризик;

• для запобігання спричинення шкоди споживачу, до виробників можуть застосовуватись санкції, навіть заборона продажу і примусове відкликання продукції, зокрема і від споживачів;

• для ефективного унеможливлення небезпеки, у випадках суттєвих ризиків, повинні бути передбачені процедури “швидкого реагування” (інформування всіх органів нагляду і накладання санкцій);

• зацікавлені сторони повин­ні мати можливість для розгляду рекламацій, і вони повинні бути проінформовані про порядок оскарження вжитих дій.

Готові до співпраці

з підприємствами всіх форм власності

Ринковий нагляд повинен включати, зокрема, створення програм нагляду, а також відстеження та оновлення наукових і технічних знань у галузі безпеки. Всіма цими питаннями в нашій області займається ДП “Рівненський експертно-технічний центр”. Експерти Випробувальної електротехнічної лабораторії ЕТЦ пройшли підготовку в учбово-методичному центрі Держпромгіртехнагляду України, атестовані і мають відповідне кваліфікаційне посвідчення та сертифікати, що відповідають національним та європейським стандартам. На підприємстві діє сертифікована система менеджменту якості, яка відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001-2009 (ISO 9001 - 2008, сертифікат №UА.2.008.04503-10), ДСТУ ISO/ІЕС 17020-2001, що дозволяє якісно, об’єктивно та своєчасно виконувати роботи, забезпечувати повноту, чіткість, надійність, достовірність і прозорість їх виконання для замовника. Випробувальна електротехнічна лабораторія центру має сертифікат ДСТУ ISO/ІЕС 17025-2006 дійсний до 31 травня 2018 року, що дає змогу проводити випробування продукції згідно з Технічним регламен-

том низьковольтного обладнання. Лабораторія використовує сучасне діагностичне обладнання і засоби вимірювальної техніки та завжди готова до плідної співпраці з підприємствами Рівненщини всіх форм власності.

ДП “Рівненський експертно-технічний центр”

33028, м. Рівне, вул. Лермонтова, 7; тел. (0362) 62-07-59,

факс (0362) 26-58-90; e-mail: office@drop.rovno.ua

05.09.2013Олександр СОЛОП, начальник відділу з електровимірювань та випробувань об’єктів електроенергетики ДП “Рівненський ЕТЦ”


Переглядів: 743

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus
<<- Попередня статтяНаступна стаття - >>

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 823 від 17.08.2017p.
¤ 

«Теплі кредити» повернулися

На Рівненщині банки відновили видачу «теплих кредитів» для населення та ОСББ....

¤ 

Для перевезення школярів продали автобус з пошкодженими гальмами

Аварійний автобус «Mercedes-Benz Sprinter» купили у Вараші для школярів, щоб возити їх на екскурсії, через платформу PROZORRO. На це міська рада виділила 1 мільйон 500 тисяч гривень. Переможцем торгів...

¤ 
Сарненський депутат стверджує, що його «замовили» у Рівному

Сарненський депутат стверджує, що його «замовили» у Рівному

24-річний депутат Сарненської міської ради, який також є начальником штабу Громадського Формування «Льва» Євгеній Криницький стверджує, що його затримання «замовили» і що з підприємців гроші він не ви...

¤ 

Субсидія нараховується на людей, які фактично проживають у квартирі чи будинку

Часто буває так, коли в квартирі чи будинку, де проживають батьки, прописані діти, які фактично там не проживають вже багато років....

¤ Теплотехніка XXІ століття
«Агроресурс»: 20 кроків до тріумфу та визнання

«Агроресурс»: 20 кроків до тріумфу та визнання

Майже мільйонна армія користувачів високоякісного опалювального обладнання вдячна за тепло, комфорт і затишок ПрАТ «Агроресурс»

Тепло в будинку - це не тільки комфорт і затишок, але і нормальна життєдіяльність, здоров’я мешканців, хороші умови для самого житла. Опалення в останні роки стає все дорожчим, рахунки споживачі отрим...

¤ 
В Рівному на пішохідному переході збили бабусю з онуком

В Рівному на пішохідному переході збили бабусю з онуком

Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду з потерпілими поблизу Луцького кільця надійшло до поліції сьогодні, 11 серпня, близько 11 години....


Найпопулярніші 15 статей:

1. Розклад руху приміських та пасажирських потягів [242] (19312)
2. Розклад руху автобусів [253] (17926)
3. Моє місто - найкраще [427] (13812)
4. Яйце-райце, в чому твоя сила? [257] (9488)
5. Скрегіт зубами посеред ночі [312] (9433)
6. Догляньте мене до смерті [278] (9055)
7. Коли розпочинати садити городину [599] (8946)
8. Не я б’ю, верба б’є За тиждень - Великдень! [235] (7913)
9. Душ для всіх [432] (6990)
10. Приваблюють і відлякують привиди Тараканівського форту [419] (6902)
11. Кульова блискавка: феномен, який не розгадано [462] (6641)
12. Тахінна халва зміцнює кістки та зуби [390] (6455)
13. ПАТ “Волинь- Цемент”: [505] (6441)
14. За кордон можна вивезти не більше 50 тисяч доларів! - [205] (6422)
15. “Тартак” закликав не бути байдужими [205] (6385)

ТОП-15 свіжого номера:

1. По стопах Алли Пугачової: 70-річну співачку Софію Ротару покликали заміж (183)
2. На Рівненщині взимку буде тепло… (180)
3. У Рівному вдруге пройшов фестиваль травників та пасічників (167)
4. Сарненський депутат стверджує, що його «замовили» у Рівному (164)
5. Відбулося сімейне свято мікрорайону «Ювілейний» (164)
6. На Рівненщині реабілітуватимуть річки (164)
7. Для перевезення школярів продали автобус з пошкодженими гальмами (163)
8. «Теплі кредити» повернулися (158)
9. В Рівному на пішохідному переході збили бабусю з онуком (157)
10. На Рівненщині за І півріччя 2017 року «МРІЯ» виділила 167 тис. грн. на соціальні проекти та сплатила 1,3 млн грн. податків (157)
11. Ароматна історія парфумерії (157)
12. За добу шахраї на Рівненщині «попрацювали» на 22 тисячі гривень (157)
13. Субсидія нараховується на людей, які фактично проживають у квартирі чи будинку (156)
14. Рівненщина отримала майже 6 мільйонів на відшкодування вартості ліків (155)
15. Як вижити в літню спеку (155)

 Партнери 
 
Рекламная газета "Об`ява" Перший інформаційний канал Украина онлайн
Google+
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | Експорт | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Разсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2015 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(0362) 62-31-31. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(0362) 62-31-31

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Об'ява
Pika.rv.ua
IРА Ракурс