Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №620 від 12.09.2013p.
23429

#Коротко

СТАРТУВАВ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ФУТЗАЛУ

7 вересня. 1 тур. “Єнакієвець” (Єнакієве) - “Спортлідер +” (Хмельницкий) - 3:2, “Енергія” (Львів) - “Локомотив” (Харків) - 1:1, “Ураган” (Івано-Франківськ) - “ЛТК” (Луганськ) - 5:1.

Минулого тижня зіграно перші поєдинки в українській Екстра-лізі сезону 2013-2014 років. Щоправда, наш “Кардинал-Рівне” перший тур пропускав, і свою стартову гру в новому футзальному чемпіонаті проведе лише 29 вересня проти “Локомотива” у Харкові. Саме в цей день будуть зіграні і реш­та матчів другого туру. Після цього рівняни зустрінуться з франківським “Ураганом” на його майданчику у матчі третього туру та лише 12 жовтня у рідних стінах прийматимуть “Єнакієвець” (четвертий тур).

Бейсбол

У Кіровограді відбувся зак­лючний дев’ятий тур чемпіонату України з бейсболу серед чоловічих команд вищої ліги дивізіон “Б”, в якому зій­шлися місцевий СДЮШОР “Діамант” та рівненський “Західний Вогонь“.

Кіровоградці двічі святкували перемогу - 7:6 та 7:0, і здобули перше місце. Рівняни посіли друге місце в лізі (11 перемог та 3 поразки) й п’яте загальнокомандне місце серед всіх клубів вищої ліги України.

Регбі-7

У неділю 8 вересня у Києві завершився чемпіонат України з регбі-7 сезону-2013 серед команд Суперліги. Наша команда “Рівне”- ДЮСШ-4, м’яко кажучи, не зуміла втрутитися в боротьбу за медалі - сьоме підсумкове місце із семи наявних.

Турнірне становище команд:

1. “Олімп” (Харків) - 32 очки.

2. “Лідерс” (Одеса ) - 25 очок.

3. “Оболонь-Університет” (Хмельницький) - 24 очки.

4. ШВСМ ДЮСШ-7 ( Харків) - 23 очки.

5. “Сокіл” ( Львів) - 13 очок.

6. “Епоха-Політехнік” (Київ) - 11 очок.

7. “Рівне”-ДЮСШ-4 (Рівне) - 9 очок.

Вільна боротьба

Минулими вихідними у Здолбунові відбувся турнір з вільної боротьби серед юнаків, присвячений пам’яті тренера, майстра спорту СРСР Володимира Кайди.

На змаганнях зійшлися 27 команд з України, Білорусі та Словаччини, а загалом за перемогу боролися 220 спортсменів.

У підсумку здолбунівчани здобули три призові місця. Назар Надозірний став кращим у ваговій категорії до 47 кілограмів, Микола Чабан виборов “срібло” у категорії до 50 кілограмів, а Георгій Лозінський - “бронзу” в категорії до 38 кілограмів.