Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №624 від 10.10.2013p.
23429

#Чемпіонат області з футболу

У ЧЕМПІОНАТІ - БЕЗ НЕСПОДІВАНОК

Перша ліга 18 тур. 5-6 жовтня. ФК "Малинськ" - "Маяк" (Сарни) - 2:1, "Енергія" (Володимирець) - "Случ" (Березне) - 3:3, "Сокіл" (Радивилів) - "ОДЕК" (Оржів) - 1:4, ФК "Гоща-АМАКО" - "Автоленд" (Здолбунів) - 1:0, "Ізотоп-РАЕС" (Кузнецовськ) - "РОКО-Зоря" (Зоря) - 4:0.

На перший погляд, в черговому турі першої ліги області все прогнозовано - лідируючий квартет, ніби змовившись, здобув очікувані перемоги в матчах проти суперників, які перебувають в турнірній таблиці нижче. Проте це лише на поверхневий погляд…

Першим “перевірку на міцність” проходив ФК “Малинськ” у суботу в Березно (віднедавна саме стадіон у цьому місті став рідним для гравців, які номінально представляють село Березнівського району). Суперник у березнівчан був украй складним і незручним - “Маяк” у другому колі очок ще не втрачав, видавши серію з п’яти поспіль переможних матчів. А перемога над ФК “Малинськ” взагалі, дозволяла б сарненчанам “підкрастися” до четвертого місця на відстань “витягнутої руки” та, за певного збігу обставин, цілком реально претендувати на комплект медалей.

У першому таймі звітної зуст­річі справи в гостей пішли - краще не придумаєш. “Маяк” відкрив рахунок у матчі та зумів втримати його до перерви. А ось другу половину поєдинку собі в актив повністю занесли господарі, які не тільки спромоглися відквитати один м’яч, але й провести переможний. Зважаючи на подібний результат та матчі, що попереду в “Маяка”, можна з упевненістю стверджувати, що сарненчани цього року залишаться без медалей. Хоча, при бажанні, лідерам крові вони ще зможуть попити.

Інша березнівська команда, “Случ”, цього ж дня грала на виїзді проти “Енергії” і цілком могла розраховувати на прий­нятний для себе результат. Не дивлячись на те, що гості першими пропустили, згодом провели у ворота суперника одразу три голи. Перемога? Аж ніяк! Володимирецький клуб все ж таки зміг уникнути поразки, і буквально за кілька хвилин до завершення зустрічі звести гру до результативної нічиєї. Хет-трик у цьому матчі оформив Віталій Брикса, і тепер в активі гравця “Енергії” вже п’ятнадцять голів - найбільше в першій лізі.

Нелегко довелося лідеру чемпіонату в недільному протистоянні із “Автолендом”. ФК “Гоща-АМАКО” ще в першому таймі кілька разів був близьким до того, щоб відкрити рахунок. Чого варті два попадання в поперечину та одне - в бокову стійку, протягом однієї атаки. У свою чергу, здолбунівчани в одній з контратак також виявилися близькими до успіху. Роман Сьох, вийшовши, практично, віч-на-віч із Олексієм Дем’янцем, пробивав м’яч в дальній кут. Лише відчайдушний кидок голкіпера господарів та стійка врятували гощанців від серйозних проблем. Друга половина зустрічі почалася за схожим сценарієм. Знову “Автоленд” зосередився на обороні, і вкотре на виручку гостям прийшла поперечка. Проте саме в дебюті другого тайму ФК “Гоща-АМАКО” нарешті забив. Олег Буркалець, перебуваючи в карній зоні гостей, обвідним ударом відправив м’яч під дальню стійку воріт “Автоленда”. Після цього в поєдинку ще був спірний епізод, коли гості винесли м’яч із самісіньких воріт, але голов­ний суддя матчу не наважився зарахувати гол. Та гра так і завершилася за мінімального рахунку, цього цілком вистачило господарям для збереження свого “панівного” становища у чемпіонаті. Наступним суперником команди Володимира Новака буде якраз “ОДЕК” - один із головних конкурентів у боротьбі за золото.

У Кузнецовську місцевий “Ізотоп-РАЕС” мав проблеми з “РОКО-Зорею” тільки до перер­ви. Перший тайм поєдинку завершився “в суху”. А вже у другій половині матчу “атомники” відверто “відвели душу”, провівши одразу чотири м’ячі у ворота гостей та підтвердивши таким чином статус аутсайдера.

Чотири голи, проведені у ворота “Сокола” гравцями оржівського “ОДЕКа”, побачили глядачі в Радивилові. “Аматорський” чемпіон України здобув переконливу перемогу на виїзді, щоправда, дозволивши “Соколу” одного разу “розписатися” і у власних воротах. Ще у першому таймі Віктор Каращенко та Сергій Чикалюк-Козакевич “засмутили” Василя Козіброду, щоправда між цими м’ячами голкіпер господарів зумів парирувати одинадцятиметровий. Під завісу тайму Тарас Новосад подарував власним уболівальникам надію на порятунок, проте у другій частині “радивилівської драми” м’ячі Романа Савицького та Максима Новосада остаточно розставили усі крапки над “і”.