Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №632 від 05.12.2013p.
23429

#Аматорська Баскетбольна ліга Рівненщини

Чи надовго вистачить студентів?

8 тур. 26 листопада. “Фенікс” ­ “Baltik House” ­ 101:113 (30:34; 21:26; 23:26; 27:27).

Кращі бомбардири: Подорожній (35) ­ Сотник (41).

“РЗВА” ­ ОСДЮШОР ­ 48:65 (15:14; 15:16; 5:18; 13:17).

Кращі бомбардири: Максимчук (12) ­ Кісільчук (27).

27 листопада. “F.L.A.S.H.” ­ “Магнат” ­ 90:94 (18:22; 28:23; 35:22; 9:27).

Кращі бомбардири: Прокопчук (22) ­ Коваль (42).

28 листопада. “ЛАВІСС ­ “Водник” НУВГП ­ 87:106 (17:26; 22:26; 20:25; 28:29).

Кращі бомбардири: Захожий (42) ­ Роман (33).

Пройшов черговий тур АБЛ, який супроводжувався доволі трагічними подіями. Двадцять сьомого листопада на матч проти “Енергетика” не прибула команда “Лучеськ”, гравці якої потрапили в дорожньо­транспортну пригоду за 10 кілометрів від Рівного. У лікарні потрапили 9 баскетболістів та троє ­ у тяжкому стані, двоє юних баскетболістів і їхній тренер. Водій авто, яким їхали спортсмени, загинув на місці пригоди, після того, як мікроавтобус, керований ним, врізався в МАН, водій цієї вантажівки якраз готувався до повороту наліво.

Але повернемося до баскетболу. Усі матчі туру пройшли результативно, і глядачам було на що подивитися. У першій зустрічі аутсайдер чемпіонату “Фенікс” “настріляв” одному з лідерів цього сезону 101 очко, проте перемогу, все одно на свій рахунок записали баскетболісти “Baltik House” ­ 113:101. У другому поєдинку “РЗВА” мав шанси отримати свою першу перемогу у грі з юнаками ОСДЮШОР. Проте сильнішими цього дня виявилися вихованці спортивної школи. За впевненої гри Кісільчука вони переграли “РЗВА” в другій половині і вдруге в сезоні відчули смак перемоги ­ 65:48.

У середу “F.L.A.S.H.” протистояв “Магнату”. Поступившись у першій чверті, підопічні Андрія Кравцова переломили хід поєдинку і при “­9” у другій чверті зуміли вийти вперед ще до великої перерви ­ 46:45. У третій чверті флешівці продовжили бомбити кошик суперника швидкими атаками і збільшили свою перевагу вже до 14 очок, перед заключною десятихвилинкою ­ 81:67. У четвертій чверті різниця сягала навіть 17 очок, проте “F.L.A.S.H.” надто рано повірив у перемогу. Раз­по­раз, вони почали припускатися помилок, і різниця почала зменшуватися з кожною хвилиною. На останній хвилині зустрічі зусиллями Коваля “Магнат” зрівнює рахунок ­ 90:90. Впавши духом, “F.L.A.S.H.” у своїх останніх атаках допускає кілька необ­думаних рішень, і перемогу виривають баскетболісти “Магната” ­ 94:90.

У заключному поєдинку туру “Водники” досить впевнено розправилися з “ЛАВІССом”, обігравши суперника в усіх чвертях і здобувши перемогу ­ 106:87. Цього року студенти взагалі виступають на доволі високому рівні, тому обіграти послаблений травмами “ЛАВІСС” їм не склало труднощів. Захожий, який, традиційно, набрав близько 50% командних очок (42 очки), цього разу самотужки не зміг перемогти ще в одному матчі. Так як це йому вдалося в попередньому турі в грі проти “F.L.A.S.H.”.

Лідирує БК “Водник НУВГП” 8 ігор ­ 14 очок (2 поразки), по одній поразці в пасиві мають БК “Baltik House” (7 ігор, 13 очок), БК “Енергетик” (6 ігор, 11 очок) і БК “Луческ” (4 гри, 7 очок). По три поразки мають БК “МАГНАТ” (8 ігор, 13 очок), БК “ЛАВІСС” (7 ігор, 11 очок) і БК “F.L.A.S.H” (6 ігор, 9 очок).