Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №632 від 05.12.2013p.
23429

#Коротко

Баскетбол

30 листопада. “Муссон” (Севастополь) ­ “Авангард” (Київ) ­ 60:73 (18:20; 18:20; 2:19; 22:14).

1 грудня. БК­93 “Пульсар­ОШВСМ” (Рівне) ­ БК “Коксохім­Сталь” (Алчевськ) ­ 70:76 (13:24, 17:23, 22:13, 18:16).

Чергову гру рівняни проводили з аутсайдером турніру, але здобути перемогу так і не змогли, хоча інтрига в матчі трималася до заключних секунд. У підсумку кінцівку гри впевненіше провели алчевці, здобувши першу перемогу в чемпіонаті.

Футзал

11 тур. 28 листопада."Спортлідер+" (Хмельницький) ­ "Енергія" (Львів) ­ 1:2, "Ураган" (Івано­Франківськ) ­"Локомотив" (Харків) ­ 3:2.

Єнакієвець” (Єнакієво) ­ “Кардинал­Рівне” (Рівне) ­ 3:2 (0:1).

Голи: Свиридов (24), Рось (38), Ромаріо (40) ­ Піддубний (18), Волянюк (26).

Попередження: Ромаріо (11), Скорий (18), Вассура (19) ­ Тригубець (20), Маринюк (28).

Вилучення: Тригубець (37) ­ друга жовта.

Перемагаючи 1:0, а згодом і 2:1 у грі з лідером чемпіонату, рівняни були близькі до того, щоб відібрати у господарів очки, але втримати перевагу не змогли. За три хвилини до закінчення Сергій Тригубець отримав другу жовту картку, яка автоматично перетворилася на червону. У підсумку господарі отримали можливість 2 хвилини грати у більшості і скористалися можливістю вирівняти становище. А на заключній секунді гри Ромаріо одночасно з сиреною провів переможний гол.