23429

#Футзал. Екстра-ліга

Вольова перемога над аутсайдером

12­й тур. 9 грудня. “Енергія” ­ “ЛТК” ­ 2:3, “Локомотив” ­ “Єнакієвець” ­ 2:1.

8 грудня. “Кардинал­Рівне” ­ “Спортлідер+” ­ 3:2 (0:1). Голи: Танський (26), Піддубний (31), Когут (36) ­ Фетько (7), Маринюк (34, автогол). Попередження: Волянюк (20), Дєнюжкін (27) ­ Михайленко (3), Коробка (31), Засенко (34).

Ініціативою в першому таймі володіли “кардиналівці”, подоляни ж намагалися постійно “огризатися”. Але на 7­й хвилині, якраз рівняни і дістали м’яча з сітки власних воріт . Олексій Фетько наніс зліва точний більярдний удар. У другому таймі знову “першим номером” грав “Кардинал­Рівне”. Господарі нагнітали ситуацію поблизу воріт “Спортлідера+”, і це дало свій результат. Сергій Піддубний відпасував на Танського, і Віталій з розвороту потужно пробив по центру під поперечину над воротарем. Сергій Піддубний зі штрафного вивів свою команду вперед ­ 2:1. На 34­ій хвилині мяч від Мар’яна Маринюка зрикошетив у власні ворота ­ 2:2. А за дві хвилин Юрій Когут знову вивів “Кардинал­Рівне” вперед. У підсумку господарі поля святкували важку, вольову перемогу з рахунком 3:2.