Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №640 від 23.01.2014p.
23429

#Аматорська ліга Рівненщини

Поїхали…

10 тур. 14 січня. “ЛАВІСС” ­ “Енергетик” (Нетішин) ­ 75:63 (23:21; 20:12; 18:17; 14:13).

Кращі бомбардири: Марков (36) ­ Петрук (30).

“Магнат” ­ “Baltik House” ­ 76:91 (15:15; 20:37; 23:22; 18:17).

Кращі бомбардири: Коваль (34) ­ Сотник (23).

15 січня. “F.L.A.S.H.” ­ “РЗВА” ­ 63:52 (14:12; 12:15; 11:12; 26:13).

Кращі бомбардири: Липін (23) ­ Тищенко (23).

16 січня. “Водник” НУВГП ­ “ОСДЮШОР” ­ 78:71 (21:19; 15:15; 22:15; 20:22).

Кращі бомбардири: Роман (18) ­ Тимощук (22).

Нарешті закінчилася святкова перерва і для баскетбольного “світу” Рівненщини, і аматорська ліга продовжила свою роботу. Розпочалося друге коло, яке подарувало нові емоції суперництва та деякі зміни в складах команд.

У першій зустрічі “ЛАВІСС” завдав другої поразки “Енергетику”, який не зумів взяти реванш за поразку в першому колі. Підсилившись Шанюком, який перейшов із “Магнату” та Литвиненком, який повернувся в АБЛ, на чолі з Марковим “ЛАВІСС” без проблем розібрався з суперником, впевнено контролюючи перебіг подій протягом всього матчу ­ 75:63.

Цього ж дня зустрілися два інших доволі потужних колективи ­ “Магнат” та “Baltik House”. Друга з цих команд, попри вже маючих в своєму складі майстрів спорту Скіданова та Ковалевського, підсилилася ще й Іваном Бартошем. У такому складі вони доволі потужно провели зустріч, вирішивши долю поєдинку ще в другій чверті і розгромивши суперника ­ 37:20. У другій половині “Baltik House” збавив оберти і гра відбувалася більш­менш на рівних, проте на результат це не вплинуло. Перемога підопічних Андрія Костка з рахунком 91:76.

Наступного дня “F.L.A.S.H.”, за відсутності тренера, протистояв “РЗВА”. Цей недолік суттєво відбився на грі флешівців, і вони три з половиною чверті не могли впоратися з представниками “РЗВА”, які вдало грали на підбираннях і набирали очки з­під кошика без особливих проблем. Лише в четвертій чверті “F.L.A.S.H.” оговтався і почав реалізовувати свої швидкі відриви та кидки з­за дуги, а на грі “РЗВА” вже далася взнаки втома, що не дозволило їм нав’язати боротьбу в кінцівці матчу. У підсумку “F.L.A.S.H.” здобув перемогу з рахунком ­ 63:52.

Заключного ігрового дня студенти НУВГП протистояли юним баскетболістам ОСДЮШОР. Традиційно це протистояння не видалося легкою прогулянкою для підопічних Олега Сотника, і в кожній чверті школярі нав’язували свою гру і боролися за кожний м’яч. Лише в третій чверті школярі відпустили суперника трохи вперед, і досвід та майстерність студентів НУВГП все таки взяли своє. Перемога водників ­ 78:71.

Отже, після першого туру в новому році відбулися зміни в турнірній таблиці, і на лідируючі позиції вийшли “ЛАВІСС” та “Водник” НУВГП ­ 17 очок, одразу за ними з 16 очками “Енергетик” та “Baltik House”, які мають по матчу в запасі.