Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №248 від 13.07.2006p.
23429

#Велоспорт

Гончару личить жовтий колір

Рівненський гонщик команди “Ті-мобайл” Сергій Гончар продовжує зберігати “жовту” майку лідера на велобагатоденці “Тур де Франс”.

Спочатку він переміг на 7-му етапі велогонки, проїхавши 52 км із роздільним стартом за 1 годину 1 хвилину і 43 секунди. Другим на етапі став Флойд Лендіс, який програв українському спортсмену 1 хвилину і 1 секунду.

Вже за кілька днів наш спортсмен подолав 181 кілометр 8-го етапу змагань. Гонку він закінчив на 100-му місці, причому, так само, як і ще два українці: Андрій Гривко та Ярослав Попович, фінішував у загальній групі. Відповідно Гривко - 41-й, а Попович - 66-й.

“Пелетон” відстав від переможця, француза Сільвена Калзатті, на 2 хвилини і 13 секунд.

У генеральній класифікації лідером залишається Сергій Гончар. Його перевага над найближчим переслідувачем, американцем Флойдом Лендісом, складає одну хвилину. Попович у класифікації - 23-й, а Гривко - 31-й.