Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №659 від 05.06.2014p.
23429

#Кубок області

Останній півфіналіст відомий

Чвертьфінал. 1 червня, матч-відповідь. “Ізотоп-РАЕС” (Кузнецовськ) – “ОДЕК” (Оржів) - 0:1 (перша гра - 0:3).

Останній за часом чвертьфінальний матч відбувся минулої неділі в “столиці” рівненських атомників та завершився мінімальною перемогою гостей. “ОДЕК”, маючи в запасі переконливу перемогу в першому домашньому поєдинку, не надто переймався результатом, відтак перший тайм гри завершився внічию.

Натомість у другій половині зустрічі єдиний м’яч Віктора Каращенка доз­волив оржівцям відсвяткувати перемогу “малою кров’ю” і вийти до півфіналу, де “ОДЕКу” попався, об’єктивно, найслабший суперник із трьох можливих. Хоча у футболі, як ми знаємо, завжди є місце несподіванці…

Отже, в півфіналі Кубка області зустрінуться ФК “Малинськ” - “Маяк”, ФК “Садове” - ОДЕК (Оржів). Першими названі господарі першої гри.