Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №252 від 09.08.2006p.
23429

#Що новенького?

Рівняни зазнали поразки

Спідвейний клуб “Рівне Україна” 3 серпня поступився у принциповій домашній гонці сусіду по турнірній таблиці Міжнаціональної ліги - “Салавату”: 42:48.

Кращим у складі нашої команди того вечора знову став тренер Віктор Гайдим - на його рахунку 14 очок. Намагався не відставати і Пьотр Дим - 9 пунктів.

Перемогу святкували поляки

Вже за кілька днів, 6 серпня, наші гонщики Ігор Марко та Володимир Колодій мали б брати участь у фіналі Чемпіонату Європи серед пар, що проходив у словенській Лендаві.

Володимир Колодій відмовився брати участь у змаганнях сам, а от Ігорю Марку просто не відкрили візу. Зрештою, замість рівнян Україну на змаганнях представляли Андрій Карпов та Сергій Сенько, які посіли підсумкове шосте місце, обійшовши лише німецьких спідвеїстів. Перемогу на турнірі святкували поляки.

Рівнянка - рекордсменка Європи

Золоту медаль на дистанції 100 метрів брасом виборола рівнянка Анна Хлистунова у третій день змагань (2 серпня) на Чемпіонаті Європи з водних видів спорту, який проходив у Будапешті.

Українка, перемігши британку Крісті Белфур та угорку Агнеш Ковач, завершила заплив з рекордним для чемпіонатів Старого світу результатом – 1,07.55 хвилини.

Стартуємо у Кубку

Рівненський “Верес” у грі другого туру чемпіонату України поступився на виїзді команді “Княжа” зі Щасливого - 0:1. Господарі поля свій єдиний м’яч забили на 81 хвилині - відзначився Леонід Роєв.

Вже у п’ятницю, 11 серпня, у рамках 1/32 фіналу Кубку України наші футболісти вдома поміряються силами з першоліговим “ФК Львів”, а наступну календарну гру чемпіонату рівняни проведуть 15 серпня проти “Динамо-3”.