Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №675 від 25.09.2014p.
23429

#Екстра-ліга. Футзал.

Гра не використаних молжливостей

3 тур. 20 вересня. «Енергія» - «Титан-Зоря» – 3:2, «Спортлідер+» – «СумДУ» – 2:1, «Ураган» – «ЛТК» – 0:4, «Лукас» – «Локомотив» – 1:4.

«Приват» - «Кардинал-Рівне» - 2:7 (0:3).

Голи: Бакум (26; 37, з пен.) - Ланко (6, 39), Волянюк (12, 16, 29), Фаренюк (37), Піддубний (38)

Попередження: Сторожук (31) - Сондак (17), Кручок (26).

Вилучення: Волянюк (37) - фол останньої надії.

Рівненські кардиналівці приїхали в Кривий Ріг у статусі фаворита. Гості з перших хвилин взяли в облогу ворота господарів, затиснувши їх на своїй половині майданчика, не даючи перейти на іншу половину поля. «Кардинал-Рівне» грав, широко, розмашисто, змінюючи вектор атак. Через п’ять хвилин після початку гри. Ланко з середньої дистанції, перебуваючи лівіше воріт, з гострого кута низом пробив під дальню стійку - 0:1. На 12-й хвилині добре у відборі в центрі майданчика зіграв Ситник, видряпав м’яч у Дедунова і віддав передачу Волянюку, який ударом з 12-ти метрів вдруге змусив капітулювати Юдіна. Через чотири хвилини Волянюк робить дубль - 3:0 .

Другий тайм «Приват» почав жвавіше, заграв швидше, ширше, і це відразу принесло дивіденди. У ході однієї з атак криворіжців, Кручок зриває її недозволеним прийомом, отримує жовту, а команда - гол, який після розіграшу штрафного гарматним ударом у праву від воротаря «дев’ятку» забиває Бакум. Волянюк, явно впіймав кураж, і після довгого сольного проходу зробив хет-трик. Доля матчу була практично вирішена. Навіть, незважаючи на те, що господарям, за три хвилини до кінця поєдинку, вдалося скоротити рахунок з досить спірного пенальті, приз­наченого за гру рукою біля своїх воріт Волянюка, а це, до того ж, матеріалізувалося в червону картку для гравця гостей. Наприкінці матчу господарі понеслися вперед в надії відігратися, кілька разів випускаючи Бакума в ролі п’ятого польового, але забивали лише гості - на 37-й, 38-й і 39-й хвилинах Фаренюк, Піддубний і Ланко додали ще по голу, у підсумку - 2: 7.

Після цієї перемоги рівняни з 6 очками ділять 3-5 місце з "Енергією" і "Спортлідером+", а очолює турнірну таблицю зі стовідсотковим результатом - дует "Локомотив"-"ЛТК" (по 9 очок).