Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №680 від 30.10.2014p.
23429

#Баскетбол. Аматорська ліга Рівненщини

"Будсервіс" виривається вперед

5 тур. 22 жовтня. БК “Волиньбаскет-КДЮСШ” (Луцьк) - “F.L.A.S.H” - 72:50 (13:17; 20:8; 19:11; 20:14). Кращі бомбардири: Швагринсьий (24) – Федорович (12).

ОСДЮШОР - “Baltic House” - 78:91. Кращі бомбардири: А.Приступа (15) – Дубнюк (32).

23 жовтня. БК “Будсервіс” (Сарни) - “Енергетик” (Нетішин) – 85:76 ОТ (22:24; 10:18; 23:18; 14:9; 16:7). Кращі бомбардири: Марков (25), Литвиненко (25) – Волошин (19).

“Магнат-МЕГУ” - “Водник” НУВГП – 73:60 (14:12; 21:17; 21:12; 17:19). Кращі бомбардири: Королюк (27) – Пантюх (22).

Черговий тур Аматорської баскетбольної ліги Рівненщини подарував кілька цікавих та видовищних матчів. Першого дня інтриги не спостерігалося. “F.L.A.S.H” мав змогу зачепитися за першу перемогу в чемпіонаті, проте сил їм вистачило лише на першу чверть – 17:13. У другій десятихвилинці волиняни почали пресингувати і це дало свої результати – 20:8 та 33:25 після першої половини на користь “Волиньбакет”. У другій половині лучани лише додали в атаці і чудово впоралися з завданням на гру – перемога з рахунком 72:50.

У другому матчі цього ж дня ОСДЮШОР не зміг на рівних протистояти “Baltik House”. Досвід екс-пульсарівців та особливо чудова гра Дубнюка допомогли здобути впевнену перемогу з рахунком - 91:78.

Найцікавіше відбувалося в четвер, коли на майданчику зустрілися команди з Сарн та Нетішина. Два потужних колективи показали справжній баскетбол, порадувавши глядачів неймовірним видовищем. Перша половина пройшла за переваги “Енергетика”, який повільно набирав оберти і в другій чверті досягнув відриву в 10 очок – 32:42. Проте після великої перерви сарненчани взялися за справу і на повних обертах розпочали впевнено скорочувати відставання. Швидкий та ефективний Марков встигав усюди і знаходив шляхи до кошика суперника, а Литвиненко добре відіграв під щитами, що й допомогло скоротити відставання, а до кінця четвертої чверті зрівняти рахунок – 69:69. Нокаутувавши суперника на емоційному рівні, “Будсервіс” в піднесеному настрої відіграв овертайм на одному подиху і здобув важливу перемогу – 85:76.

У заключному матчі туру “Водник” намагався обіграти “Магнат”, проте неперевершена гра Королюка не дала змоги студентам зачепитися за рахунок і створити бодай інтригу, після фінальної сирени – 73:60 на користь “Магната”.