Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №254 від 23.08.2006p.
23429

#Що новенького?

Майже перемогли

Срібло у ваговій категорії до 46 кг виграв вихованець Здолбунівської дитячо-юнацької спортивної школи Микола Болотнюк на чемпіонаті Європи з вільної боротьби, що проходив у Стамбулі (Туреччина).

Визначили тріо кращих

Ігор Марко став переможцем індивідуального чемпіонату України зі спідвею-2006.

Вигравши усі чотири заїзди, чемпіон лише на два пункти обійшов у загальному підсумку Андрія Карпова. У Марка - 12 очок, у Карпова - 10. Бронзу, також із десятьма пунктами у своєму активі, виборов Олександр Бородай.

Перемоги в Угорщині та Польщі

Вдало виступили рівненські спортсменки на міжнародних змаганнях із дзюдо, що пройшли в угорському місті Пакш.

Вихованки спортивного клубу “Олімпійські надії” представляли нашу область на турнірі, в якому брали участь спортсмени з десяти країн Європи.

Вікторія Денисенко виборола золото у ваговій категорії до 78 кг, Ірина Гусєва посіла третє місце у ваговій категорії до 63 кг, Анна Василевич була сьомою у ваговій категорії до 48 кг.

У польському місті Цєтньово відбувся міжнародний турнір класу “А”, в якому взяли участь спортсмени із сімнадцяти країн. Наші дівчата також виступили гідно: Ольга Суха перемогла у ваговій категорії до 48 кг, Вікторія Денисенко та Катерина Гусєва посіли треті місця у вагових категоріях до 78 кг та до 63 кг.