Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №254 від 23.08.2006p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Так тримати!

»Дякуємо за гарну працю!»

»Дякуємо за гарну працю!»

Здолбунівські цементники святкують 50-річчя підприємства

Цього дня надворі панувала така спека, наче на Здолбунів видихнула увесь свій пекельний жар велетенська піч для випалу клінкеру. Однак у святково прикрашеній залі Будинку культури цементників було прохолодно. Тут відбувалися урочистості з нагоди 50-річчя від дня пуску перших технологічних ліній Здолбунівського цементного заводу.

Відтоді, як у ніч з 12 на 13 липня 1956 року вперше запалав вогонь у новій обертовій печі, цементний первісток українського Полісся подолав складний шлях розвитку. Та в усі часи його колектив високо тримав марку: якість продукції здолбунівських цементників добре знана в усьому діловому світі. Цемент здолбунівського виробництва використовується для спорудження об’єктів, які потребують особливої міцності. Неможливо уявити нашу Рівненщину без флагмана індустрії будівельних матеріалів із його потужним, високопрофесійним, досвідченим трудовим колективом. Ім’я цього флагмана - відкрите акціонерне товариство “Волинь-Цемент”.

З усієї України на святкування зібралися директори азбестоцементних виробництв - членів Асоціації підприємств і організацій цементної промисловості “Укрцемент”. Щоб привітати здолбунівських цементників, до Будинку культури завітали представники обласних владних структур, Здолбунівської районної ради та райдержадміністрації, делегації від партнерів та споживачів, Української федерації профспілок, транспортних і фінансових установ. Скористалися чудовою нагодою зустрітися і ветерани підприємства, що перебувають на заслуженому відпочинку.

Біля входу в Будинок культури цементників шановне товариство зустрічав духовий оркестр. Лунали дзвінкі марші, створюючи святкову атмосферу та навіюючи ностальгічні спогади про часи всенародного ентузіазму кінця 50-х років минулого століття. Часи, коли споруджувалися цехи, монтувалося нове обладнання, зростало молоде селище цементників - Новоздолбунів. У піднесеному настрої гості відвідали музей, що розташувався на першому поверсі БКЦ, ознайомилися з історією ВАТ “Волинь-Цемент”.

Урочиста частина, за новою традицією, не передбачала довготривалих доповідей і нудних звітів - сценарій свята розкручувався стрімко і динамічно. Три години пролетіли, як три хвилини. Втім, у цей проміжок часу вмістилося багато чого приємного: привітання і нагородження, спогади ветеранів, вручення подарунків, дипломів і почесних грамот, яскравий концерт колективів художньої самодіяльності Будинку культури цементників.

Відкрив урочисту частину свята генеральний директор ВАТ “Волинь-Цемент”, заслужений працівник промисловості України Сергій Йосипович Царук. Ще зовсім молодою людиною він уперше переступив поріг прохідної Здолбунівського цементного у 1961 році й відтоді 45 років свого життя та самовідданої праці присвятив рідному підприємству. У короткому вступному слові він згадав про минуле підприємства, висловив подяку трудовому колективу і ветеранам виробництва, власникам всесвітньовідомої промислової групи “Дікергофф”, до складу якої входить нині ВАТ “Волинь-Цемент”, та його акціонерам.

Колишній директор цементного заводу, а нині технічних директор ВАТ “Волинь-Цемент” Олександр Воробей та голова асоціації “Укрцемент” Анатолій Гаврюшин у своїх виступах зійшлися на тому, що підприємство, яке святкує сьогодні своє п’ятдесятиріччя, завжди було справжньою кузнею висококваліфікованих кадрів для цементної промисловості країни.

Від імені керівництва компанії “Дікергофф” з вітальним словом виступив член спостережної ради ВАТ “Волинь-Цемент” Георг Клегер, який у своїй промові розповів про нові технології, що будуть впроваджені на підприємстві у зв’язку зі змінами на ринку паливно-енергетичних ресурсів. Зокрема, планується переведення процесу випалу на вугільне паливо, що, за словами пана Клегера, вимагатиме нових інвестицій з боку іноземних власників. Георг Клегер підкреслив, що свого часу інвестори, вклавши кошти у неперспективне, на думку багатьох, підприємство, протягом шести років домоглися збільшення обсягів виробництва цементу у чотири рази: від 300 тисяч тонн у 2000 році - до 1 мільйона 300 тисяч у 2005-у.

Отже, сьогодні інвестори готові ризикнути знову. Нові вкладення коштів - це нові робочі місця для здолбунівців - перш за все, для будівельників. Завершив свою промову пан Клегер чистісінькою українською мовою. “Дякую за добру працю!” - так висловив член спостережної ради своє вітання колективу здолбунівських цементників.

Гарні слова подяки неодноразово лунали зі сцени Будинку культури. Адже, як справедливо вважають керівники підприємства, трудовий колектив, його працьовиті люди - це найголовніші активи, якими володіє ВАТ “Волинь-Цемент”.

Редакція “РР” приєднується до привітань з нагоди ювілею підприємства. Бажаємо здолбунівським цементникам та їхнім сім’ям доброго здоров’я, достатку, щастя і процвітання! Хай міцна дружба цементує стосунки ВАТ “Волинь-Цемент” із колегами, партнерами, клієнтами в Україні та за межами нашої держави!

23.08.2006Валентина ЗАХАРОВАРівне-Ракурс №10 від 23.08.2006p. 
На головну сторінку