Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №693 від 09.02.2015p.
23429

Рівненські борці тріумфували у Хмельницькому

В неділю 1 лютого команда з Бразильського Джиу-Джитсу федерації “Будокан” боролась на чемпіонаті Західної України з греплінгу “GRAPPLING DAMASK CHAMPIONSHIP 1”, який проходив у місті Хмельницький. У змаганнях бралии участь більше двохсот спортсменів з десяти регіонів нашої країни.

Рівненські спортсмени здобули два срібла і дві бронзи. Так, Демиденко Павло виборов 2-е місце і отримав розряд КМС з Панкратіону, поступившись у фіналі чемпіону Світу з Панкратіону та чемпіону України з Греплінгу.

Капустяник Святослав здивував всіх 2-м місцем на цьому чемпіонаті. В першій схватці переміг сильного спортсмена, порадувавши глядачів і свою команду гарним амплітудним кидком, а на завершення поєдинку зробив больовий прийом на ногу суперника.

Артюхович Антоніна, вагою 48 кг змагалася в категорії 65кг і більше(+65кг). Різниця у вазі колосальна, але це не завадило їй посісти 3-є місце. Антоніна продемонструвала гарну боротьбу, поступилась в першій схватці,але за 3-є місце переконливо перемогла суперницю, зробивши больовий на руку.

Чекурков Дмитро теж здобув 3-є місце, поступившись балами своєму супернику, який також мав значну перевагу у вазі.