Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №696 від 02.03.2015p.
23429

Рівненський “Кардинал” не зміг протистояти львівський “Енергії”

Футболісти МФК “Кардтинал-Рівне” програли чвертьфінальний поєдинок Кубка України з футзалу. Команда поступилася львівській “Енегії”.

В принциповому протистоянні за вихід у півфінал Кубка України з футзалу рівненський “Кардинал” зустрівся з львівською “Енергією”.

Рахунок у зустрічі на 8-й хвилині відкрив потужним ударом “Кардиналівець” Михайло Волянюк – 0:1.

Щоправда, господарям не знадобилося багато часу аби відігратися. Уже на 10-й хвилині Андрій Федюк зрівняв рахунок, а ще за хвилину той же Андрій вивів “Енергію” вперед, реалізувавши пенальті, призначений за гру рукою в штрафному майданчику львів’ян – 2:1.

Закріпив перевагу “Енергії” на 20-й хвилині Тарас Кузь – 3:1.

“Кардиналівці” намагалися переломити хід гри, однак відіграти бодай один м’яч не зуміли.