Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №704 від 27.04.2015p.
23429

#Ракурс спорту

Чемпіонат аматорської баскетбольної ліги Рівного отримав офіційний статус

У вирішальному матчі 13-го сезону аматорської баскетбольної ліги Рівного клуб і Хмельниччини, укомплектований здебільшого рівненськими баскетболістами, переміг рівненський “Baltik House” – 74:72.

Фінал АБЛ тримав у напруженні численних глядачів до останньої секунди. У першій половині “енергетики” впевнено гнули свою лінію, а після перерви довели перевагу до 23 очок за 12 хвилин до фінального свистка. Та гравці “Baltik House” здійснили, здавалося, неймовірне – вони ліквідували відставання і зрівняли рахунок. Однак сил на вирішальні секунди більше виявилось у гравців “Енергетика”. На третьому місці рівненський “Лавісс”, який переграв сарненський “Будсервіс”.

В індивідуальних номінаціях кращими стали: бомбардир – Роман Рудик з “Магната” (333 очки), захисник – Олег Петрук (“Енергетик”), нападник – Назар Кісільчук (“Лавісс”), центровий – Анатолій Дубнюк (“Baltik House”), найцінніший гравець – Сергій Роман (“Енергетик”).

Нинішній чемпіонат АБЛ вперше мав офіційний статус – він став центральною підгрупою чемпіонату області. Отож “Енергетик” і “Baltik House” тепер зіграють у фінальному етапі чемпіонату Рівненщини з баскетболу.