Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №723 від 08.09.2015p.
23429

Черговий розгром суперника

Продовжує вражати своєю результативністю ФК “ЛМЗ-Квасилів”. В матчі чергового туру першості Рівненського району з футболу серед команд першої ліги, у неділю, 30 вересня, наші земляки розгромили у Кустині місцеву “Вікторію” – 3:0. Ця перемога стала для квасилівчан шостою поспіль в першості. Причому в усіх своїх опонентів “червно-жовті” вигравали з великим рахунком.

Вже після першого тайму матчу в Кустині квасилівчани були попереду – 2:0. Рахунок забитим м’ячам у грі відкрив Ігор Ошманін, а подвоїв його – Роман Мельниченко. Після перерви футболісти ФК “ЛМЗ-Квасилів” продовжили домінувати на полі і забили ще один гол. Його автором став Олександр Наливайко.

Щоправда, перемога в Кустині не дозволила квасилівчанам повернути собі лідерство в групі “Б”. Як і раніше, наша команда на 2 очки відстає від білокриницького “Інтеркарсу”. Тож, швидше за все, ці команди лише в останньому турі в очному протистоянні визначать переможця групи.

Результати інших матчів 16 туру: “Легіон” (Такури) – “Олімпік” (Олександрія) – 0:1, ФК “Колоденка” – “Альянс” (Біла Криниця) – 1:1, “Інтеркарс” (Біла Криниця) – ФК “Житин” (Малий Житин) – 3:0 (технічна поразка).

Турнірне становище лідерів: 1. “Інтеркарс” – 37 очок (14 матчів), 2. ФК “ЛМЗ-Квасилів” – 35 (14), 3. ФК “Олександрія” – 25 (14), 4. Альянс” – 23 (14).

Свій наступний матч ФК “ЛМЗ-Квасилів” проведе на власному полі. У неділю, 6 вересня квасилівчани прийматимуть ФК “Олександрія”. Початок зустрічі – о 15.00.