Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №725 від 21.09.2015p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс подій

Роман Коваль підтримує Хомка?

Роман Коваль підтримує Хомка?

Саме таке запитання виникає після перегляду місцевих газет за останніх кілька місяців і ось чому. Майже кожен тиждень практично в усіх місцевих газетах друкуються статті Романа Коваля із якимись запитаннями до Дмитра Якимця. Друкуються ці матеріали постійно, особливо в підконтрольній Володимиру Хомку газеті “7 днів”.

Цілком зрозуміло, що Дмитро Якимець складатиме основну конкуренцію діючому меру на місцевих виборах, тому необґрунтована критика від Романа Коваля по факту ставить його на сторону підтримки Володимира Хомка. А як іще можна оцінити те, що пан Коваль не питає у мера міста, який все життя працював на державній службі, де він взяв гроші на побудову шикарного маєтку, купівлю дорогого джипу, декількох квартир та майже півгектара землі?

Не питає він також звідки гроші у Володимира Хомка на постійну масову присутність на телебаченні, радіо, в комерційних газетах та на десятках біл-бордів. Натомість, де взялися гроші на діяльність незручного Хомку “Громадського контролю” дуже цікавить Романа Коваля. Чому?

Причому подаються ці питання явно маніпулятивно. Зокрема стверджується, що команда Якимця витратила чи то 12, чи 20 чи 26 мільйонів гривень, які згадуються у різних листівках. Це відверта брехня! І я це заявляю відповідально, як людина, яка відповідає за фінансове забезпечення діяльності “Рівненського громадського контролю”.

Так, ми витрачаємо кошти на присутність у ЗМІ, але там точно нема таких брехливих захмарних сум. Та і жодної вкраденої у держави гривні ми не використовуємо, на відміну від наших опонентів. У нас в команді є група бізнесменів, які своєю працею заробляють і допомагають “Громадському контролю”. Серед них я, Роман Денисюк, Юрій Плоский, Микола Полюхович, Олена Федчак, Леонтій Трубілко та інші. Нашими партнерами є такі фірми як БК “Ранг”, ТОВ “Північ Центр ЛТД”, ТОВ “Екорембуд ЛТД”, та багато інших. Крім того, Дмитро Якимець теж є не бідною людиною, адже він майже все своє життя займався бізнесом. Але рівнянам і далі через газети та брудні листівки намагаються вбити в голови відверту брехню і нісенітницю про якийсь бурштин та криміналітет. Бо мета одна – очорнити команду Дмитра Якимця і зробити усе, щоб корупція та дерибан землі й надалі панували в нашому місті.

У підсумку скажу таке. Я не вірю, що така патріотична сила, як “Правий Сектор”, може підтримувати Хомка, який через суд забороняв Революцію Гідності в Рівному та переховувався на лікарняному взимку 2014 року, замість того, щоб бути пліч-о-пліч на Майдані з патріотами нашого міста. Тому я переконаний, що Романа Коваля хтось постійно вводить в оману і робить його інструментом в руках Володимира Хомка в його брудній боротьбі за владу. І я абсолютно впевнений, що усі люди, які пройшли Майдан, мають об’єднатися, і викинути із влади усіх посіпак Януковича, які і досі помилково залишаються у тепленьких кріслах нашого міста.

21.09.2015Роман Денисюк, член виконкому Рівнеради, представник “Рівненського громадського контролю”Рівне-Ракурс №10 від 21.09.2015p. 
На головну сторінку