Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №731 від 02.11.2015p.
23429

65-річний самбіст з Рівненщини вп’яте став найкращим у світі

У змаганнях 65-річний самбіст з Квасилова переміг трьох суперників у своїй категорії до 90 кілограм – з Росії, США та Ізраїлю. Таким чином Микола Коба здобув п’ятий чемпіонський титул світового рівня серед майстрів.

Змагання відбувалися в ізраїльському місті Ашдод. Учасниками стали більше 300 самбістів у віці від 35 років. Серед учасників турніру спортсмени з 18 країн, зокрема, України, Грузії, Болгарії, Росії, США, Німеччини, Швейцарії та Камеруна.

“Хочу на особистому прикладі показати, що навіть у 65 років можна досягти таких високих результатів, - розповів Микола Петрович. – Загалом участь у таких турнірах – це чудова можливість зустрітися із багатьма світовими спортсменами, а також оволодіти новими прийомами. Новий досвід буду передавати своїм учням”. Загалом самбо Микола розпочав займатися у 17 років. Він кожного дня тренується, багато бігає, виконує складні прийоми. У цьому й полягає секрет успіху на міжнародних турнірах, переконаний спортсмен.

Тим часом бронзовим призером світових змагань також став спортсмен з Рівненщини. Тренер ДЮСШ відділу освіти Рівненського району Джамал Хаджиєв посів третє місце у категорії 60-65 років до 90 кілограм. А загалом українська збірна завоювала 11 медалей: одну золоту, дві срібних та 8 бронзових нагород.