Сезон 2016/17. Чемпіонат України з футболу. Перша ліга. 4-й тур.

14 серпня 2016 р. 18:00. с. Ковалівка, стадіон «Колос».

Голи: Рябов (6), Вишняк (20) – Степанюк (90+2).

ФК «Колос»: Литвиненко, Багдасаров, Козир (к), Лисицький, Шевченко, Поздєєв, Рябов, Вишняк (Зуєвич, 68), Морозко, Кривошеєнко (Коропецький, 81), Бондаренко (Коровіков, 87) - Яшков, Махарадзе, Боровець, Чегурко.

НК «Верес»: Когут, Зозуля, Борзенко, Білий, Западня, Орловський, Кучеров, Герасимець (Котляр, 46), Волошинович (Яворський, 83), Сергійчук (Сікорський, 55), Степанюк - Чопко, Ралюченко, Братков, Коблюк.

Попередження: Вишняк, 65, Багдасаров, 69 – Волошинович, 49, Яворський, 85.

Арбітр – Віктор Копієвський (Кропивницький).

Асистенти арбітра - Андрій Лібстер (Луганськ), Віктор Нижник (Вінниця).

Четвертий арбітр - Олег Деревінський (Київ).

Спостерігач арбітражу - Роман Зань (Львів).

Через технічні проблеми, які не залежали від Народного Клубу, так і не вдалося налагодити пряму відеотрансляцію матчу зі стадіону «Колос» у Ковалівці. Вже найближчим часом матч «Колос» - НК «Верес» можна буде переглянути на ютуб-каналі Кремінь ТВ.

Щодо, власне гри, то вже зі старту поєдинку у Ковалівці у футболістів Народного Клубу виникли певні труднощі. Гості пропустили вже на 5-й хвилині гри. Ударом головою після подачі кутового забив Рябов. А ще за 15 хвилин рівняни були змушені вдруге розпочати гру з центра поля. Знову ударом головою, цього разу після навісної передачі з флангу, відзначився Вишняк.

Наприкінці матчу рівняни кинули у бій усі сили і зуміли відіграти один м’яч. Свій шостий у сезоні гол вже у компенсований до основного час забив Руслан Степанюк. Втім, незважаючи на усі зусилля, відігратися гості так і не зуміли.

Команда Народного Клубу перервала серію із чотирьох перемог поспіль у новому сезоні та серію із трьох поспіль виграшних матчів у чемпіонаті Першої ліги.

Програвши «Колосу», рівняни втім втратили лише одну позицію у турнірній таблиці, опустившись на друге місце.

Гру наступного туру НК «Верес» проведе 20 серпня о 18:00 у Рівному проти краматорського «Авангарду».

18.08.2016Інформаційна служба НК «Верес» (Рівне)