Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №263 від 26.10.2006p.
23429

#Що нового?

За перемогою - поразка...

Рівненський “Пульсар” після домашнього виграшу в овер-таймі у МБК “Одеси” поступився у виїзній зустрічі команді “Кривбасбаскет-Люкс” - 61:72.

Баскетболісти з Рівного досить впевнено почували себе впродовж майже

усієї гри у Кривому Розі, втративши концентрацію лише на невеликий проміжок часу. Але цього виявилося більш ніж достатньо господарям, які перехопили ініціативу і вже не віддали перемоги.

Кращим у складі рівненської команди став Анатолій Дубнюк.

Наступну гру “Пульсар” проведе вдома, 26 жовтня, проти команди МБК “Миколаїв”.

"ОДЕК" уже не наздогнати

У чемпіонаті області з футболу після 20-го туру практично зникла інтрига. У селі Городище березнівський “Случ” переміг здолбунівський “Волинь-Цемент” - 2:1. А у Сарнах “Маяк” завдяки пенальті на останніх хвилинах вирвав перемогу в “ОДЕКа” - 1:0.

Інші ігри завершилися так: “Варіант” - “Горинь” - 1:1, “Енергія” - “Водник” - 2:1, “Полісся” - “Хімік” - 0:1. Радивилівський “Сокіл” до Кузнецовська на матч проти “Ізотопа” не приїхав. Таким чином, призери за два тури до завершення у першій лізі області практично визначилися - “ОДЕК” - 53 очка, “Маяк” - 45, “Волинь-Цемент” - 40.