Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №775 від 08.09.2016p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс культури і освіти

Відбувся конкурс з добору на посади директорів комунальних закладів культури Рівненщини

Відбувся конкурс з добору на посади директорів комунальних закладів культури Рівненщини

6 вересня відбулися засідання конкурсних комісій з проведення добору на посади директорів комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад області. До складу комісій увійшли по три представники від громадських організацій, трудових колективів та органів управління.

Так до складу комісій від органів управління увійшли перший заступник голови Рівненської обласної ради Микола Драганчук, голова постійної комісії з гуманітарних питань Алла Черній і заступник голови Рівненської облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко.

Під час проведення добору кандидати на посади керівників закладів культури демонстрували свою стратегію подальшого функціонування та п’ятирічну програму розвитку закладів. За результатами роботи комісії було обрано переможців конкурсу, з якими буде підписано контракт на п’ять років. Ними стали:

«Рівненський обласний академічний український музично-драматичний театр» - Петрів Володимир;

«Рівненський академічний обласний театр ляльок» - Данилюк Володимир;

«Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» - Ярощук Валентина;

«Рівненська обласна бібліотека для молоді» - Патрикей Світлана;

«Рівненська обласна бібліотека для дітей» - Назарук Наталія;

«Рівненський обласний центр народної творчості» - Самчук Володимир.

«Зрозуміло, що у досить непростий для країни час, коли на Сході відбуваються бойові дії, просто неможливо забувати та випускати з поля зору питання культури. Саме зв›язок молодого покоління з культурою, книгою та творчістю визначає подальший напрям розвитку українського суспільства. Тому сподіваюся, що майбутні директори комунальних закладів культури звернуть у своїй діяльності увагу насамперед на виховання молоді», - підсумував результати голосування перший заступник голови Рівненської обласної ради Микола Драганчук.

08.09.2016Прес-служба Рівненської обласної радиРівне-Ракурс №10 від 08.09.2016p. 
На головну сторінку