Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №785 від 19.11.2016p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс добрих порад

5 правил, як вибрати іграшки для новонароджених

5 правил, як вибрати іграшки для новонароджених

Буває так, що перші іграшки для новонароджених купують не мама і тато, а дарують рідні та друзі, які можуть не знати, які саме іграшки підійдуть малюкові. А в магазинах так багато всього, що очі просто розбігаються. Тому перед тим, як відправитися за подарунком для новонародженого, краще вивчити основні правила вибору іграшок для немовлят.

Тут можна дитячі іграшки купити.

1. М'які іграшки для новонароджених не підходять! Ці іграшки за своєю суттю не розвиваючі, вони просто не приносять користі, з їх допомогою малюк не зможе пізнати навколишній світ, а в такому віці, це його основне завдання. І найголовніший мінус таких іграшок - вони накопичують пил, навіть після прання вони можуть містити бруд, звичайно, це шкідливо для дитини. Тому не варто купувати м'які іграшки для новонароджених. Замість них можна купити іграшки, які вбирають слину, вони не накопичують пил, легко стираються, вони зроблені з м'якого матеріалу, тому малюк точно не травмується під час гри.

2. Розвиваючі іграшки для новонароджених. Багато розвиваючі іграшки для новонароджених складаються з декількох елементів. Це іграшки з різних тканин, торохтіли, що шарудять, пищать іграшки. Головна особливість такої іграшки - різноманіття елементів. Найкращі приклади таких іграшок - це розвиваючі килимки та центри.

Також є розвиваючі іграшки для новонароджених, які кріпляться на ліжечко. Це бувають мобілі, каруселі, їх із задоволенням розглядають діти. Різні музичні іграшки для новонароджених можна вважати розвиваючими. Зазвичай вони видають приємну мелодію, можуть звучати і класичні твори. Звук повинен бути тихим, заспокійливим.

19.11.2016Рівне-Ракурс №10 від 19.11.2016p. 
На головну сторінку