Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №785 від 21.11.2016p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс добрих порад

Як підібрати куточок для малогабаритної кухні?

Як підібрати куточок для малогабаритної кухні?

М'який куточок для маленької кухні допоможе раціонально використовувати простір і комфортно розмістити всіх членів сім'ї за одним столом. Цей вид меблів не втрачає популярності вже багато років. Куточки зручні і функціональні. У комплект зазвичай входять кутовий диванчик, стіл і стільці.

Підібрати модель і зробити замовлення можна в інтернет-магазині «Світ диванів»

Чи підходить куточок для маленької кухні?

Багато власників малогабаритних квартир сумніваються з приводу покупки куточка, вважаючи, що він їм не підійде. Однак таку думку помилкове. Якщо все правильно розрахувати, то меблі ідеально впишеться в кухонну зону.

До головних достоїнств куточків для кухні можна віднести:

Де краще розташувати кухонний куточок?

Мабуть, ідеальним стане розміщення меблів недалеко від вікна. Відстань від куточка до інших меблів має складати не менше 90 см. Тоді пересуватися по кухні буде зручно. Оптимальна для дорослої людини глибина сидіння - 50 см.

Перед покупкою зробіть виміри. Не забувайте, що куточки бувають право- і лівосторонні. Визначитися з моделлю потрібно заздалегідь, щоб потім не зіткнутися з проблемою, коли нові меблі ніяк не вписується у відведений для неї місце.

Вибір оббивки

Від якості оббивки залежить зовнішній вигляд куточка і його практичність. Сьогодні можна купити меблі обшиту, натуральною шкірою, екокожа або тканиною.

Натуральна шкіра має безліч переваг, але і один вагомий недолік - високу вартість. Далеко не всі покупці можуть собі дозволити покупку такої моделі.

Деякі споживачі хвалять другий варіант, стверджуючи, що він простий в догляді і доступний за ціною. Екокожа не викликає алергічних реакцій. Вона еластична, гладка і приємна на дотик. Практично будь-які забруднення, що з'явилися на поверхні, легко оттираются. Цей інноваційний матеріал вбирає вологу, вентилює і не створює парникового ефекту. З тканин, які використовують в якості оббивки, можна виділити:

1. Шеніл. Ця жаккардова, відома своєю м'якістю, бархатистістю і високою стійкістю до зносу. Тканина не втрачає свого вигляду після регулярних чисток, завдяки великому відсотку бавовни, що входить до її складу, матерія відрізняється екологічністю.

2. Плюш. Бавовняна тканина з високим ворсом, що володіє теплозахисні властивості.

3. Жаккард. Щільна і жорстка матерія з красивим малюнком. Вона виглядає вишукано і багато.

4. Велюр. Важкий ворсовий матеріал. Висота ворсу варіює від 3 до 7 мм. Він може бути пригладженим або вертикально розташованим. Тканина легко відчищається від забруднень, невибаглива в догляді.

Багато господинь шиють самостійно або замовляють на куточок змінні текстильні чохли. Це зручно, так як в будь-який момент їх можна випрати. Також завдяки різнобарвним змінним чохлам можна оновити інтер'єр кухні.

21.11.2016



Рівне-Ракурс №10 від 21.11.2016p. 
На головну сторінку