Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №265 від 09.11.2006p.
23429

#Баскетбол

БК "Пульсар" - БК "Київ" -69:92

“Пульсар”: Козлов (33 хвилини - 17 очок), Ковалевський (28 - 14), Сокур (26 - 6), Дубнюк (25 - 10), Шемосюк (23 - 5), Колот (15 - 9), Скиданов (12 - 0), Баяндін (6 - 2), Шелуха (2 - 2), Чемякін (14 - 4), Захожий (17 - 0).

“Київ”: Анненков (19 - 11), Яйло (6 - 3), Лукас (26 - 14), Дроздов (33 - 18), Салтовець (14 - 4), Швець (25 - 8), Кравцов (9 - 4), Дятловський (4 - 0), Дозед (18 - 11), Хижняк (13 - 2), Грір (33 - 17).

“Пульсар” деякий час гідно протистояв іменитому супернику, попервах навіть диктуючи свої умови гри на майданчику. “Помаранчеві” вразили гостей бажанням перемогти, і на першу перерву вийшли з відривом у чотири очки - 26:22.

На початку другого тайму гравці обох команд довго не могли змінити цифри на табло.

Двохвилинний “застій” перервав влучний триочковий кидок у кільце Сокура. Саме тоді “пульсарівці” створили максимальну перевагу у цьому матчі - 29:22. Надалі гості, зрозумівши, що просто так рівнян не обіграти, “прокинулися” і взяли гру під свій контроль.

У наступній десятихвилинці гра була би більш-менш стабільною, та на паркет знову вийшов Грір. За три хвилини він набрав “три по три” і закінчив “соло” ефектним проходом, після чого на табло з’явився рахунок: 52:65 на користь БК “Київ”.

На завершення гості ще раз довели, що серію переможних матчів вони не збираються переривати. Салтовець записав на свій рахунок ще чотири очки, а Ламар Грір закинув у кільце рівнян п’ять м’ячів. Догравали “помаранчеві”, знаючи, що виправити становище уже неможливо.

“БК Київ” поїхав із Рівного з перемогою - 69:92, залишивши БК “Пульсар” на одинадцятій сходинці турнірної таблиці.

Наразі в активі рівнян одна перемога і чотири поразки. Наступну гру “Пульсар” проведе 11 листопада, у Харкові, проти аутсайдера чемпіонату - тамтешнього “Політехніка”.