Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №859 від 03.05.2018p.
23429

Рівненські баскетболістки вибороли «бронзу» Суперліги

В останньому матчі серії до трьох перемог за бронзові нагороди жіночої Суперліги БК «Рівне» на своєму майданчику приймав бердянську «Чайку». Після попередніх чотирьох баталій між командами встановився паритет – 2-2, тому третю команду чемпіонату визначав матч у Рівному.

Баскетболістки обох команд були налаштовані рішуче, відтак незначна перевага в рахунку в першій половині гри почергово змінювалася між рівнянками та «Чайкою». На велику перерву команди пішли за чотириочкової переваги «Чайки» – 42:46.

Вже на стартових хвилинах другої половини матчу Вікторія Шматова ліквідувала це відставання, а невдовзі рівнянки пішли у відрив. Здавалося, нічого не завадить підопічним В’ячеслава Ковалевського спокійно здобути перемогу. Однак в останній десятихвилинці розклади на майданчику змінилися.

Вікторія Шматова зібрала п’ять фолів і достроково пішла відпочивати. Без свого лідера рівнянки швидко розгубили одинадцятиочкову перевагу – «Чайка» скоротила відставання до трьох пунктів. Тим не менше, баскетболістки з Рівного вистояли і здобули такі бажані бронзові нагороди.

Найрезультативнішою у складі рівнян стала Шматова, на рахунку якої 23 очки. Після гри Вікторію удостоїли звання найкращого атакуючого захисника чемпіонату. В середньому за матч баскетболістка «Рівного» набирала 18 з половиною очок.