Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №271 від 22.12.2006p.
23429

#Баскетбол. Суперліга

"Мавп’ячий" танок біля кошика "Пульсара"

“Черкаські мавпи” (Черкаси) - БК-93 “Пульсар” (Рівне) - 96:50 (21:14, 21:11, 24:10, 30:15).

В останньому турі першого кола чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд суперліги рівненський “Пульсар” зустрічався у Черкасах з місцевими “мавпами”. Наші суперники у цьому сезоні виступають на двох фронтах: у чемпіонаті України та європейському “Кубку Виклику”. Команді Андрія Подковирова бракує стабільності. Блискучі перемоги чергуються з прикрими поразками. “Черкаські мавпи” завдали нищівного удару у першості України чемпіону - маріупольському “Азовмашу”, але на євроарені двічі зазнали відчутних поразок від “Тарту-Рок” в Естонії - 77:89 та від ЦСК ВВС у російській Самарі - 76:89 саме напередодні поєдинку з нашою командою. Тепер у чвертьфіналі черкащани зустрінуться з переможцем групи “Д”, яким став дніпропетровський “Дніпро”. Тож у півфіналі “Кубка Виклику” виступатиме український клуб.

Звітна зустріч розпочалася стартовим спуртом господарів - 9:0. Наставник “Пульсара” Сергій Шемосюк взяв тайм-аут, і рівняни спромоглися навіть вийти вперед після влучного кидка Іллі Шемосюка - 14:13. У подальшому черкащани завдяки пресингу та зонному захисту повністю переграли нашу команду. Умілими діями на майданчику відзначався новоспечений плеймекер “мавп” Едмунтас Валейко, його земляк Юріус Умбрашко. Підсумковий рахунок матчу - 96:50 - свідчить про те, що суперники в той вечір перебували на майданчику, так би мовити, в різних вагових категоріях.