Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №272 від 28.12.2006p.
23429

#Баскетбол. Суперліга

Сербсько-американський десант закидав "Пульсар"

БК-93 “Пульсар” (Рівне) - “Хімік” (Південне) - 61:89 (19:18, 14:26, 17:23, 11:22).

Стартовий матч другого кола чемпіонату України з баскетболу рівненський “Пульсар” на своєму майданчику в ДЮСШ-4 провів із бронзовим призером - командою “Хімік” з Південного, що на Одещині. Утретє поспіль підопічні Сергія Шемосюка мірялися силами з учасником єврокубків. “Хімік” представляв нашу державу у “Кубку Європи”. Ще за тур до закінчення групового турніру, програвши у бельгійському Шарлеруа місцевому “Спіру” - 63:70, команда легіонерів втратила всі шанси на продовження боротьби. Тепер “Хімік” під керівництвом сербського наставника Звездана Мітровіча зосередився на іграх чемпіонату України.

У першій п’ятірці у складі рівнян вийшов лідер атак Анатолій Дубнюк, та травма хребта далася взнаки, а у гостей - єдиний серед легіонерів українець Ярослав Зубрицький. За справу відразу взявся Данило Козлов. Він відкрив рахунок, а потім вивів “Пульсар” вперед влучним триочковим кидком - 5:2. На останніх секундах першої десятихвилинки відзначився Артем Шелуха - 19:18 на користь рівнян. Протягом половини ігрового часу другої чверті на майданчику йшла рівна боротьба. Однак гості дуже сильно провели трихвилинний ігровий відрізок часу до великої перерви - 33:44.

У третій чверті, завдяки зусиллям американців Уайкіна Келлі та Сендріка Хендерсона, сербів Александера Джурича й Олександра Шубари, перевага гостей сягнула 17-очкової різниці у рахунку - 67:50. Наставники обох команд в останній десятихвилинці випустили на майданчик молодих гравців. У складі “Пульсару” вийшов Микола Кавалерідзе, а “Хімік” представив Юрій Фрасенюк. На останній хвилині зустрічі у рівнян дебютував 15-річний Олексій Гусаківський, який відразу відзначився влучним двоочковим кидком. У підсумку гості перемогли - 89:61. Найкращі снайперські якості у господарів продемонстрував Данило Козлов - 15 набраних очок, а у “Хіміка” - Сендрік Хендерсон - 17 очок.

На післяматчевій прес-конференції головний тренер “Пульсару” Сергій Шемосюк зазначив, що команда і під час Новорічних свят продовжить тренувальний процес. Третього січня відбудеться традиційне свято баскетболу, а на Різдво у Рівному пройде міжнародний турнір за участю провідних клубів Білорусі.