Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №868 від 05.07.2018p.
23429

Вдалий дебют Ярослава Комзюка “ОДЕК” розгромив на виїзді ФК “Садове”

Офіційний дебют нового наставника ФК “ОДЕК” Ярослава Комзюка припав на наступний день після призначення. В десятому турі Чемпіонату області, оржівці грали на виїзді з ФК “Садове”.

Не варто нагадувати, яка погода була напередодні у Рівному, нічим не відрізнялася вона і в Садовому, холодно та постійний дощ. Варто відзначити, що поле сільського стадіону витримало негоду та вологу, а тому футболістам таки вдалося провести гру.

З перших хвилин гості захопили ініціативу та почали нагнітати обстановку біля воріт Андрія Мозерова. Особливо вирізнявся Владислав Семенчук, який просто розривав лівий фланг нападу. Саме він мав відкривати рахунок в матчі, але з супер вигідної позиції влучив в поперечину, загалом же, оржівець лише в першому таймі мав робити щонайменше хет-трик, але не таланило. А перший гол у ворота господарів залетів на 20 хвилині, коли після подачі з того ж таки лівого флангу, Микола Коляда ударом з льоту пробив точно в кут воріт.

Одна з небагатьох контратак господарів на 29 хвилині завершилась провалом в обороні, і ФК “Садове” з оптимізмом почали дивитися на результат гри. Але, так тривало дуже не довго. За 15 хвилин, що залишалися до перерви, “ОДЕК” остаточно зняв питання про переможця матчу. У воротах ФК “Садове” ефектні “автографи поставили” – Михайло Трофімчук, Микола Коляда, Владислав Семенчук та Віктор Газицький – 1:5 після першої половини.

В дебюті другого тайму Михайло Трофімчук збільшив перевагу “ОДЕКа” ще на один гол, але надалі, гості дещо збавили свою результативність, і останній сьомий м’яч у ворота господарів залетів під завісу гри, крапку в матчі поставив Олександр Ніколайчук – 1:7.

Мали можливість ще один “гол престижу” забити і господарі, але цього разу, молодий голкіпер “ОДЕКа” Андрій Омелянюк, ціною червоної картки все-таки, записав до свого активу “сухий матч”. Михайлові Трофімчуку, який зайняв місце у воротах повноцінно відчути себе у ролі голкіпера не вдалося. Єдиний удар зі штрафного пролетів повз ворота, а після цього пролунав фінальний свисток.

Як виявилось, цього дня найбільше голів побачили вболівальники не в Садовому, а у Рокитному, де аутсайдер чемпіонату “Полісся” поступився ФК “Рафалівка” 3:7. У Млинові результат матчу “Вілія” – “Калина” визначив єдиний гол гостей.У турнірній таблиці “ОДЕК” продовжує погоню за лідерами, вже найближчої середи відбудеться перенесений матч першого туру між потенційними лідерами, у Сарнах зіграє “Маяк” та “ОДЕК”.