Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №877 від 06.09.2018p.
23429

#Ракурс спорту

«Кардинал-Рівне» - третій на турнірі у Львові!

«Кардинал-Рівне» - бронзовий призер Lviv Open Cup-2018! У матчі за третє місце команда Станіслава Гончаренка здобула вольову перемогу над господарями майданчика - львівською «Енергією»! Рахунок зустрічі - 3:1!

«Енергія» - «Кардинал-Рівне» - 1:3 (1:0)

Після першого тайму наша команда поступалася супернику. Після відпочинку рахунок зрівняв Роман Горпинич, використавши хорошу передачу партнера під час стрімкої контратаки. Заключні сім хвилин зустрічі «Енергія» провела без голкіпера і у чисельній більшості. Цим скористався «Кардинал-Рівне». Ігор Салтанов двічі забивав у порожні ворота львів’ян, ставши найкращим бомбардиром команди на турнірі!

Нагадаємо, на Lviv Open Cup «Кардинал-Рівне» відіграв чотири матчі, в яких зазнав лише однієї поразки - від польської «Гатти Актив». Разом з тим, рівняни обіграли «Титан» і «Енергію» та зіграли внічию із «Продексімом».

06.09.2018Прес-служба МФК «Кардинал-Рівне»