Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №883 від 19.10.2018p.
23429

«Верес» обігрує «Буковину» на виїзді!

Завдяки голу Олексія Бондаренка наприкінці матчу у Чернівцях рівненський «Верес» переміг «Буковину» і повернувся на четверту позицію у турнірній таблиці Групи «А» Другої ліги.

«Буковина» - «Верес» - 0:1 (0:0)

Чемпіонат України з футболу, Друга ліга, Група «А», 13 тур

14 жовтня 2018 року, Чернівці, стадіон «Буковина», 1000 глядачів

Арбітр: Крістіна Козорог (Київська область)

Асистенти: Юрій Кравченко (Львів) та Володимир Федунець (Тернопіль)

Четвертий арбітр: Андрій Кошура (Чернівці)

Спостерігач арбітражу: Микола Даневич (Київ)

Гол: Бондаренко (83)

Попередження: Батрак (38), Понєдєльнік (41) - Рафальський (40), Маїк (85), Яременко (90).

«Буковина»: Степаненко - В. Кузів (Рудич, 90), Понєдєльнік, Герасимчук, Павлюк, Ткаченко, Мелканян, Батрак (Жумига, 89), Масікевич, Луцик (Р. Кузів, 73), Боженко (Раулюк, 77). Запасні: Гуцул, Заїченко, Пилишатий, Нікифоряк.

Головний тренер: Віктор Мглинець.

«Верес»: Бабійчук - Пінчук, Логінов, Рафальський, Фляк (Пецків, 63), Саламаха (Гребенюк, 20), Орловський, Боровець (Бондаренко, 70), Даудов, Маїк, Яременко (Сад, 90+2). Запасні: Фіяло, Семенчук, Дубіна.

Головний тренер: Олег Шандрук.

До перерви більше у цьому матчі атакували господарі поля. Два напівмоменти мав Віталій Кузів. Його удар пройшовся зовсім поряд із каркасом воріт рівнян. А в другому епізоді нашу команду врятував Максим Бабійчук.

Після відпочинку гості збільшили оберти і моменти почали виникати вже біля воріт «Буковини». На старті другого тайму мав забивати Олександр Логінов. Після удару нашого оборонця м’яч зрикошетив від когось із господарів і летів у незахищений кут воріт чернівчан - зовсім трохи мимо.

Успіх «червоно-чорним» приніс один із численних кутових наприкінці матчу. Марат Даудов виконав подачу з правого кута поля, Олексій Бондаренко на ближній стійці кивком голови підрізав м’яча у дальній кут - 0:1.

Вже у компенсований до основного час Антон Яременко міг забивати другий гол, але програв дуель голкіперу «Буковини».

Виїзна перемога дозволила «Вересу» піднятися на четверту позицію у турнірній таблиці.

19.10.2018Інформаційна служба НК «Верес»