Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №275 від 18.01.2007p.
23429

#Баскетбол

БК "Пульсар" поступився лідеру

З поразки розпочав новий рік Рівненський баскетбольний клуб “Пульсар”. Цього разу вдома наша команда не змогла нічого протиставити чемпіону країни - маріупольському “Азовмашу”. Рахунок більш ніж вражаючий - 102:67.

На післяматчевій прес-конференції головний тренер гостей Рімас Гірскіс зазначив, що всі сорок хвилин матчу проходили, як кажуть, в одні ворота. “Пульсарівці” намагалися дати гідну відсіч суперникам, але сили були надто нерівними.

Не дуже задоволеним грою виглядав і керманич рівненської баскетбольної команди Сергій Шемосюк. Коментуючи гру, він, зокрема, сказав, що першу десятихвилинку гості завершили з рахунком 25:12 на свою користь. Зменшити відставання у другій чверті рівнянам гравці “Азовмашу” не дозволили.

Щоправда, “пульсарівці” продемонстрували неймовірний хвилинний відрізок, під час якого п’ять разів поспіль закидали з-за шестиметрової лінії. Втім, уже перед завершальною десятихвилинкою перевага гостей сягнула 30 очок - рахунок став 47:77. А фінальний свисток арбітра зафіксував більш ніж переконливу перемогу чемпіона країни - 102:67.

Найрезультативнішим у складі “Пульсару” став Данило Козлов: на його рахунку 21 очко. 15 очок та дев’ять підборів - на рахунку Анатолія Дубнюка. Щодо гостей, то з дванадцяти спортсменів, які були у заявці, всі набрали, щонайменше, по два очки, семеро - більше десяти.

Найбільша увага була прикута, звичайно, до вихованця рівненського баскетболу в складі “Азовмашу” - Сергія Ліщука. На його рахунку 11 очок та 12 підборів. Сам Сергій пізніше заявив, що йому дуже приємно грати на Рівненському майданчику.

Наступний матч “Пульсар” проведе 24 січня в Одесі і гратиме проти тамтешнього МБК. 28 січня “Пульсар” прийматиме у Рівному “Кривбасбаскет-люкс”.