Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №276 від 25.01.2007p.
23429

#На старт!

Плавці збирають перші медалі

Чемпіонат Рівненської області з плавання серед юнаків, що завершився 20 січня, став першим офіційним змаганням у поточному спортивному році.

У стартах брали участь вихованці усіх ДЮСШ області, крім того, на звітному чемпіонаті дебютували юні плавці з міста Березне.

Загалом, упродовж трьох днів змагань у плавальному басейні спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву (СДЮШОР) змагалися майже 100 молодих спортсменів.

У напруженій та впертій боротьбі перше загальнокомандне місце посіла команда ДЮСШ №3 міста Рівного, на другому місці - колектив Рівненської міської ради, замкнули трійку призерів плавці ДЮСШ РАЕС із Кузнецовська.

Слід також відзначити результати юнацького квартету СДЮШОР, який показав абсолютно кращий результат в естафетному плаванні на дистанції 4 по 50 метрів вільним стилем.

Переможцями змагань в особистому заліку стали: Катя Маркович, Валентина Молчанець, Олена Мамчур, Сергій Варварук (ДЮСШ № 3), Стас Осадчий, Леонід Бунько, Михайло Романчук (СДЮШОР), Юлія Клець та Дмитро Серховець (м. Кузнецовськ).

Команди ДЮСШ № 3 та СДЮШОР за місяць представлятимуть Рівненщину на всеукраїнських змаганнях із плавання.