Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №920 від 04.07.2019p.
23429

На Рівненському мототреці відбулись міжнародні змагання зі спідвею

26 червня, на Рівненському мототреці відбувся Міжнародний турнір зі спідвею «Меморіал Ігоря Марка». Цього разу заїзди відбулися для 6-ти міжнародних пар. У складі кожної пари стартували 1 українець + 1 іноземець.

За результатами змагань переможцями стали рівнянин Станіслав Мельничук та Кястас Пуоджукс з Латвії.

У фінальному заїзді «До 100-річчя батька рівненського спідвею Костянтина Корхова» на Кубок Олексія Муляренка першим став поляк Норберт Кошцюх, другим фінішував латвієць Євгеній Костигов, третім - українець Станіслав Мельничук.

Цього ж дня, перед входом до мототреку відкрили селфі-зону, де розташовано великий напис англійською «Я люблю спідвей».

Одними із перших, хто позихувався світлинами з нової фотолокації стали кандидат у народні депутати України по 152-му виборчому окрузі (місто Рівне) Олексій Муляренко та керівник громадської організації «Клуб вболівальників рівненського спідвею» Сергій Головня.

До слова, наступні змагання зі спідвею відбудуться в Рівному вже у серпні.