Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №921 від 11.07.2019p.
23429

«Верес» переконливо обіграв «Прикарпаття»

На стадіоні «Сокіл» у Львові рівненський «Верес» у контрольному матчі впевнено обіграв команду Першої ліги чемпіонату України - івано-франківське «Прикарпаття» - 5:1!

«Верес» - «Прикарпаття» - 5:1 (2:0)

контрольний матч

5 липня 2019 року, Львів, стадіон «Сокіл»

«Верес»: Фіяло - Солдат (на перегляді), Ховбоша, Пінчук, Любчак (на перегляді), Морозенко (на перегляді), Кучеров, Тимофієнко (на перегляді), Гребенюк, Шестаков, Соломка (на перегляді).

На заміну після перерви виходили: Бабійчук, Притиковський (на перегляді), Яременко, Дударенко, Чеботаєв (на перегляді), Сад, Драганчук (на перегляді).

Головний тренер: Юрій Вірт.

Голи: Шестаков (дубль), Яременко (хет-трик).

У першому таймі дублем відзначився Михайло Шестаков. Після перерви три голи у ворота суперників забив Антон Яременко. Голом престижу прикарпатці відповіли лише наприкінці гри.

Зазначимо також, що наші голкіпери парирували два пенальті! У першому таймі відзначився Ігор Фіяло, а на заключній хвилині матчу - Максим Бабійчук!