Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №936 від 24.10.2019p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#27 жовтня – День автомобіліста

За кермом – професіонали!

За кермом – професіонали!

Рівненський державний обласний навчально-курсовий комбінат готує кваліфікованих водіїв усіх категорій

Філія «Рівненський державний обласний навчально-курсовий комбінат» УДП «Укрінтеравтосервіс» – освітня установа з гідною історією. Створений три чверті віку тому – 2 травня 1944 року – він і сьогодні вважається одним із кращих навчальних закладів області, де здійснюють підготовку водіїв транспортних засобів, а також допомагають відновити навички водіння. За час існування РДОНКК було підготовлено понад 100 тисяч водіїв різних категорій. Більш ніж піввіковий досвід роботи дозволяє комбінату в умовах жорсткої ринкової конкуренції займати лідируючі позиції серед інших автошкіл Рівненщини.

Справжні професіонали знаходять індивідуальний методичний підхід до кожного слухача

– У незалежній Україні, – розповідає кореспонденту «Рівне-Ракурсу» заступник директора філії «РДОНКК» Антон ­ТИМЕНЮК, – навчально-курсовий комбінат продовжив свій розвиток: облаштовуються навчальні класи, автопарк поповнюється новими автомобілями. Справжні професіонали – викладачі Олена Резун, Олена Кравчук, Василь Третяк, інструктор з практичного водіння Сергій Смаглюк – знаходять індивідуальний методичний підхід до всіх слухачів і допоможуть кожному з них стати впевненим водієм. До Олени Резун уже приходять внуки тих курсантів, яких вона навчала. А це за останні 15 років – 1800 водіїв транспортних засобів. Буває, що люди чекають місяць, аби тільки потрапити в навчальні групи Резун або Кравчук.

Комбінат готує кваліфікованих водіїв усіх категорій. Це і початкове навчання, і підвищення кваліфікації, тобто перепідготовка на автобус або вантажний автомобіль із причепом. Крім основного курсу, пропонуємо курсантам заняття у школі контраварійної підготовки, які проводять висококваліфіковані інструктори. Найбільше готуємо водіїв легкових та вантажних автомобілів (останніх за двома підкатегоріями: С1 – з дозволеною максимальною масою від 3,5 до 7,5 тонн і восьми пасажирів та С – понад 7,5 тонн). Ще проводимо навчання для водіїв автомобілів із газовими системами.

В області діють чотири відділення РДОНКК з підготовки і перепідготовки водіїв транспортних засобів: Рівненське, Дубенське, Острозьке та Сарненське. Найбільші потоки курсантів – у Рівненському і Дубенському відділеннях. Практично всі відділення забезпечені високо­кваліфікованими викладачами, інструкторами з практичного водіння, навчальною базою, в тому числі і транспортом. До послуг курсантів сучасний автопарк: 12 легкових автомобілів, 4 вантажні (в тому числі – 2 категорії С1), а також мотоцикл.

Останнім часом, завдяки виконувачу обов’язків генерального директора УДП «Укрінтер­автосервіс» Віктору Антоновичу Рейману, отримали від головного підприємства шість автомобілів. Для нас це дуже велика підтримка. Також, попри певні фінансові труднощі, встановили в приміщенні комбінату пластикові вікна, завершуємо підготовку системи автономного опалення – до листопада її запустимо. Всі позитивні зміни, досягнуті нашим колективом за останній рік-півтора, ми пов’язуємо з новим директором навчально-курсового комбінату – Сергієм Леонідовичем Добринським, який за короткий час показав себе досвідченим управлінцем.

Користуючись нагодою, щиро вітаю з Днем автомобіліста всіх, чиє життя пов’язане з дорогою: водіїв, ремонтних робітників, диспетчерів, кондукторів, інженерно-технічних працівників, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту, приватних підприємців, зайнятих в автомобільному бізнесі. Бажаю усім вам щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!

Грамотна і безаварійна їзда наших вихованців – результат якісної роботи всього колективу

– Ми працюємо з любов’ю до нашої професії і високими вимогами до рівня підготовки слухачів, – зазначила завіду­вач Рівненським відділенням філії «РДОНКК» Олена РЕЗУН. – Грамотна і безаварійна їзда наших вихованців – з 2017 року не було жодної ДТП – результат якісної роботи всього колективу. Сучасні форми і методи навчання, які застосовують викладачі відділення на заняттях з Правил дорожнього руху, самостійні заняття – все це дає можливість швидко та легко засвоїти навчальний матеріал як теоретичний, так і на практиці, робить процес навчання більш цікавим та ефективним. Власний автодром дає можливість забезпечити відмінну підготовку курсантів. Теоретичні заняття включають вивчення ПДР, розгляд складних дорожніх ситуацій, підготовку слухачів до комп’ютерного тестування.

Пройти теорію – це перший крок до успішного іспиту, далі йдуть практичні заняття. У ході навчання практичному водінню передбачено низку занять на майданчику. На цих заняттях учні вивчають основи водійської майстерності, виконують вправи для іспиту. Професійні майстри виробничого навчання навчать навичкам безпечної їзди в умовах інтенсивного міського руху за спеціально розробленим маршрутом.

Якщо ви закінчили курси водіння, маєте водійське посвідчення, але довго не сідали за кермо, ми допоможемо відновити втрачені знання і навички. Розклад навчання складаєте разом з інструктором. Маємо власний автодром і чи не єдині в Західній Україні готуємо водіїв категорії «Tr», що дозволяє управляти тролейбусом. А ще надаємо послуги з підвищення кваліфікації водіїв даної категорії.

Сердечно вітаю з Днем автомобіліста рідний колектив навчально-курсового комбінату, працівників автотранспортної галузі Рівненщини, всіх, хто не уявляє свого життя без автомобіля. Щоб ніколи не було у вас бажання зупинитися, але гальма працювали завжди. Здоров’я та добробуту вам, уваги близьких і простого людського щастя.

Миру і злагоди вам, автомобілісти, здоров’я, удачі та плідної праці на благо України!

Мабуть, жодна галузь в Україні не зазнала стількох змін, як автомобільна, вважає заступник директора філії «РДОНКК» Микола СТЕПАНЕЦЬ, колишній заступник директора ДП «Рівненське обласне управління по координації і контролю роботи автомобільного транспорту», реорганізованого у відділення «Рівнеавтотранссервіс» філії «Рівненський державний обласний навчально-курсовий комбінат» УДП «Укрінтеравтосервіс».

– Після реорганізації функції нової структури дещо змінились, – зауважив Микола Петрович, 80-річний ветеран автомобільної галузі Рівненщини. – В районі залізничного вокзалу міста Рівне відкрито пункт відправки автобусів «Залізничний», де здійснюється цілодобово близько 1000 відправлень автобусів, що обслуговують 83 маршрути. Крім того, ми забезпечуємо організацію і проведення засідань конкурсного комітету Рівненської ОДА – організатора пасажирських перевезень населення області, виконуємо подіб­ні ж функції у більшості районів області. На сьогодні проведено конкурси з відбору понад сотні перевізників на 525 маршрутів, де працює понад 400 автобусів.

Також відділення організовує і проводить перепідготовку водіїв, що здійснюють перевезення вантажів у міжнародному сполученні, підвищує кваліфікацію керівників та спеціалістів, які надають послуги автомобільним транспортом. Квасилівський пункт цілодобово надає послуги евакуатора для великогабаритної техніки, ТIR та автобусів.

День автомобіліста – ще один привід висловити слова вдячності за сумлінну працю кращим працівникам відділення «Рівнеавтотранссервіс» філії «РОДНКК»: начальнику відділу організації та підготовки засідань конкурсного комітету Зіновію Тимчишину, провідним інженерам Людмилі Рижук та Галині Загоровській. Вітаю всіх автомобілістів та дорожників області з професійним святом, бажаю миру і злагоди вам, автомобілісти, здоров’я, удачі та плідної праці на благо України!

24.10.2019Олександр ОЛЬХОВИКРівне-Ракурс №10 від 24.10.2019p. 
На головну сторінку