Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №942 від 05.12.2019p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс політики

У Рівному депутати обласної ради зібралися на сесію

У Рівному депутати обласної ради зібралися на сесію

29 листопада, у Рівному депутати зібралися на перше пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії обласної ради сьомого скликання.

На засіданні присутні 54 депутати, а також народні депутати Соломія Бобровська та Олександр Аліксійчук.

Ще перед початком сесії під стінами Рівненської облдержадміністрації зібралися активісти та фермери, вимагаючи у депутатів облради повторно звернутись до Президента України та Верховної ради, оскільки нардепи проігнорували звернення органів місцевого самоврядування. Вони сформували другий текст звернення до президента України, народних депутатів та Кабміну, в якому висловили недовіру до народних ЗЕ-депутатів від Рівненщини, які проголосували за продаж землі та недовіру до Кабінету Міністрів України, котрий готував цей закон.

Загалом, депутати розглянули понад 60 питань. Зокрема розглянули зміни до обласного бюджету Рівненської області на 2019 рік та обрали керівників п’яти комунальних закладів, а саме: директора комунального підприємства «Автобаза» – Балабат Борис Миколайович; начальника комунального закладу «Група з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти» – Гордійчук Гордій Гордійович; директора комунального закладу «Рівненський інформаційно-комп?ютерний центр» – Якобчук Олександр Леонідович; директора комунального підприємства «Обласна психіатрична лікарня с.Орлівка» – Пахнюк Микола Іванович; директора комунального закладу «Рівненський обласний протитуберкульозний диспансер» – Аврука Федір Сергійович.

05.12.2019Олеся ОленічРівне-Ракурс №10 від 05.12.2019p. 
На головну сторінку