МБК "Миколаїв" - БК-93 "Пульсар" - 85:73

17 лютого. Миколаїв. СК “Надія”. Судді: Нагорний (Черкаси), Защук (Київ), Пед’єв (Одеса).

“Миколаїв”: Чаусов (6), Ревзін (16), Мартинов (25), Гладир (2), Тонченко (3), Гілевич (3), Онуфрієв (13), Виноградов (17), Шакула (0), Кірєєв (0), Шепіль (0).

“Пульсар”: Ковалевський (16), Дятловський (8), Дубнюк (5), Скиданов (6), Алексєйчик (6), Козлов (5), Захожий (4), Сокур (23), Колот (0), Артемович (0).

Після двох невдалих виїзних поєдинків Кубка України у Дніпропетровську “Пульсар” програв і черговий календарний матч Суперліги у Миколаєві.

Рівняни, пам’ятаючи домашній програш МБК “Миколаїв” у першому колі чемпіонату - 84:92, коли “помаранчеві” втратили два очки лише наприкінці гри, мабуть, сподівалися на реванш. Тим більше, напередодні зустрічі з табору суперника ширилися чутки про травму одного із провідних гравців “синьо-білих” - Павла Ревзіна.

Проте Ревзін таки з’явився на майданчику, більше того, своєю наполегливістю завдав чимало неприємностей рівнянам.

Що ж до самої гри, то слід сказати, що різниця у класі між командами була не надто помітною, принаймні, до вирішальної третьої чверті.

“Пульсарівці” уже в дебюті гри пропустили ривок суперника у п’ять очок. Відіграти такий гандикап господарів нашим баскетболістам виявилося не під силу.

Рівняни, у складі яких найактивнішим був Стас Сокур, майже зрівняли рахунок у другій чверті гри, що закінчилася із мінімальною перевагою господарів - 40:39 - на користь МБК “Миколаїв”.

І все ж, коли лідери “миколаївців” збільшили оберти, оборона рівнян просто не змогла на рівних протистояти більш класному супернику. Звідси і невтішний результат - Мартинов, Виноградов та Ревзін довели рахунок до 68:55.

Виграш “пульсарівців” в останній чверті - 18:17 - уже нічого не вирішував. Підсумок - чергова поразка БК-93 “Пульсар” із невтішним рахунком - 85:73.