Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №281 від 01.03.2007p.
23429

#Інваспорт

Визначилися чемпіони

П’ятий чемпіонат Рівненської області з пауерліфтингу серед здорових спортсменів відбувся у інваспорті. Символічно, що найсильніші чоловіки області змагалися між собою у присіданні зі штангою, жимі лежачи і тязі саме у День захисника Вітчизни.

Із кореспондентом “РР” безпосередньо перед відкриттям першості спілкувався заслужений тренер України, рекордсмен обласних змагань Михайло КОВЕРЗА:

- Останній подібний турнір проводився аж у двотисячному році. І от, тепер ми знову зібрали всіх найсильніших, у прямому значенні цього слова, людей області, щоб визначити, хто справжній чемпіон. У змаганнях взяли участь представники з Рівного, Здолбунова, Сарн, гості з Луцька. Поряд зі здоровими намагатимуться показати свій клас і спортсмени-інваліди.

До речі, саме на основі результатів цього сезону формуватимуться юніорська та доросла збірні України з пауерліфтингу.

Що ж до прогнозу на турнір, то, якщо чесно, думаю, переможці визначаться лише в останню мить турніру. У Рівному є багато спортклубів, багато пауерліфтерів, проте, кожен із них чемпіон лише у своєму клубі. Як ці хлопці виступлять тут - спрогнозувати важко. Особливі надії покладаю на перспективного спортсмена - Сергія Семенюка, що виступає у ваговій категорії 60 кг: він уже є головним кандидатом до збірної України, і в серпні виступатиме на чемпіонаті світу.

У підсумку переможцем у жимі лежачи став Сергій Крилов (117,48 кг), срібло - у Віталія Шикуна (105,5 кг), бронза - у Євгена Москвічова (105,01 кг). Командний залік у жимі штанги лежачи виграла команда Рівного, другими були лучани.

Загальний особистий залік відкритого чемпіонату області з пауерліфтингу виграв Сергій Семенюк (сумарна піднята вага - 427,43 кг), друге місце посів Василь Шпак (410,42 кг), третє - Віталій Паливода (408,58 кг). У командному заліку чемпіоном теж стала команда з Рівного.