Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №283 від 15.03.2007p.
23429

#Коротко

Костопільчанки були найсильніші

10-11 березня 2007 року в місті Костопіль відбулися змагання ІІІ літніх спортивних ігор Рівненщини з футзалу серед жінок.

У них взяли участь 10 команд з районів та міст області (Володимирецький, Гощанський, Дубенський, Дубровицький, Здолбунівський, Костопільський, Рівненський, Сарненський райони, міста Дубно і Кузнецовськ). У підсумку перемогу здобула команда Костопільського району, друге місце виборола команда Дубровицького району, третє - Сарненського району.

Юнаки показали клас

Команда СДЮШОР “Верес” 1993 року народження виграла зональні змагання з міні-футболу у рамках всеукраїнського турніру “Граємо за Україну разом”.

Вихованці Володимира Кобця у Рівному без проблем обіграли колективи з Гайворона (Кіровоградська область) - 6:2, Теофіполя (Хмельницька область) - 1:0 та Білої Церкви (Київська область) - 9:1. Головний фінал турніру відбудеться у Донецьку.