Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №283 від 15.03.2007p.
23429

#Плавання

“Діти - олімпійська надія України”

У місті Березне на базі ДЮСШ районного відділу освіти в минулі вихідні відбулися перші для цього райцентру офіційні обласні змагання з плавання “Діти - олімпійська надія України”, які є відбірковими до всеукраїнських змагань.

Нагадаємо: перші змагання, що проходили два роки тому, в командному заліку виграла Рівненська область і члени команди отримали путівки на літній відпочинок в Крим, чим згодом скористалися в повній мірі.

Приємно відзначити, що на цьогорічні змагання прибули всі ДЮСШ області та команда гуманітарної гімназії м.Рівного. Загалом у змаганнях взяли участь понад 60 юних спортсменів: 1994 року народження - хлопці та 1996 року - дівчата.

В командному заліку перше місце здобули спортсмени ДЮСШ № 3 м.Рівного, друге - представники СДЮШОР з плавання Рівненської міської ради, третє - команда ДЮСШ РАЕС з м.Кузнецовськ, четверте - у господарів змагань, березнівчан.

В особистому заліку на окремих дистанціях перемогу здобули Злата Бувальцева, Вікторія Крук, Валентина Молчанець, Микола Котоуч з ДЮСШ №3, Роман Ніколаєнко, Артем Юра - СДЮШОР, Мирослав Мельник - ДЮСШ РАЕС та Богдан Бережняк з Березне.

Через два тижні збірна Рівненщини візьме участь у всеукраїнських змаганнях у місті Бровари.