23429

#Баскетбол

У Львів - із гарним настроєм

БК-93 “Пульсар” - “Політехнік” (Харків) - 93:82

“Пульсар”: Козлов (22 хвилини, 9 очок), Ковалевський (20, 12), Дятловський (31, 16), Захожий (9, 0), Дубнюк (29, 22), Скиданов (12, 7), Шемосюк (26, 8), Колот (8, 2), Артимович (21, 12), Сокур (20, 5).

“Політехнік”: Кривцов (29, 11), Глєбов (19, 1), Петренко (20, 13), Печерський (27, 10), Арабаджи (37, 31), Мальцев (30, 6), Цимбал (37, 10), Сайнієв (1, 0).

Рівненський “Пульсар” у календарному матчі баскетбольної Суперліги переміг на власному майданчику аутсайдера ліги - харківський “Політехнік” - 93:82, значно покращивши своє турнірне становище перед триматчевою виїзною серією.

Двобій “Пульсара” та “Політехніка” - команд, що відчайдушно борються за виживання у Суперлізі, мав вирішальне значення як для рівнян, так і для гостей майданчика ДЮСШ №4. Підопічним Сергія Шемосюка друга поспіль домашня перемога значно підняла би настрій перед західним дербі із “Львівською Політехнікою”, та й чергові два очки у турнірній скарбничці “пульсарівцям” зовсім не завадили б.

Харків’яни, які замикають турнірну таблицю із двома перемогами в активі, їхали до Рівного також виключно за перемогою.

Дебют зустрічі залишився за гостями. “Політехніки” вміло “навантажували” влучними передачами свого лідера - Тимура Арабаджи, який регулярно вражав кошик господарів із будь-якої позиції. “Пульсарівців” такий невдалий початок явно збив з пантелику, адже першу десятихвилинку вони програли з різницею у шість пунктів. Трохи наздогнати суперника господарі змогли лише перед великою перервою, коли скоротили відрив до чотирьох очок.

А після перерви команду у помаранчевих майках ніби підмінили. Два поспіль влучання з-за меж лінії триочкового кидка Дятловського поставили усе з ніг на голову. “Пульсар” наче прокинувся від сплячки: Дубнюк, Козлов і все той же Дятловський поступово збільшили очкову перевагу своєї команди.

У цей час “політехніки” дещо знітилися. Продовжував закидати Арабаджи (навіть на декілька секунд вирівняв цифри на табло), але на фоні нервової та невпевненої гри свого клубу його зусиль було явно недостатньо. “Пульсар” же було не спинити. Після того, як арбітр гри покарав гостей одночасно неспортивним та технічним фолом, перевага “помаранчевих” виросла до семи очок.

У заключній чверті матчу “Пульсар” лише зміцнив своє лідерство. Навіть без Анатолія Дубнюка, який за чотири хвилини до фінального свистка покинув майданчик через перебір фолів, рівняни одержали четверту перемогу в сезоні.

Сергій Шемосюк, головний тренер БК-93 “Пульсар”: “Дякую всім уболівальникам, що підтримують команду як у скрутні хвилини, так і в моменти успіху. Можливо, нас не дуже люблять у столиці, зате точно гаряче люблять тут, у Рівному. Після “катка”, під який “Пульсар” потрапив у Києві, налаштувати колектив на гру було нелегко. Сьогодні ви самі все бачили. Хлопці виявили справжній характер, перемогли, значно поступаючись по ходу матчу. “Політехнік” - хороша команда з гравцями-професіоналами, але “Пульсар” грав краще, видовищніше, демонструючи чудовий баскетбол. Думаю, всі присутні у залі залишилися задоволені побаченим”.