Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №287 від 12.04.2007p.
23429

#Коротко

Програли всуху

Рівненська “Регіна-Арт” після трьох поразок у черговому турі другого етапу першості України з волейболу у вищій лізі втратила всі шанси на підвищення у класі.

Усі три матчі рівнянки програли всуху з однаковим рахунком - 0:3. Тепер максимум, на що можуть сподіватися наші волейболістки - третє місце, та й то лише у разі вдалого виступу у завершальному турі, що відбудеться у Луцьку.

Результати поєдинків третього туру плей-офф: “Златогор” - “Регіна-Арт” - 3:0 (25:21, 25:20, 25:21), “ЧІПБ-Круг” - “Волинь-Університет” - 0:3 (23:25, 14:25, 20:24), “Златогор” - “Волинь-Університет” - 3:2 (25:18, 25:17, 17:25, 17:25, 15:12), “ЧІПБ-Круг” - “Регіна-Арт” - 3:0 (25:21, 25:18, 25:13), “Регіна-Арт” - “Волинь-Університет” - 0:3 (26:28, 20:25, 16:25), “ЧІПБ-Круг” - “Златогор” - 1:3 (21:25, 25:22, 17:25, 13:25).

Таким чином, рівнянки, маючи в активі 57 очок, знову пропустили на третю позицію черкаський “ЧІПБ-Круг”, у якого 58 пунктів. Лідирують у чемпіонаті “Волинь-Університет” та “Златогор” (69 та 63 очки відповідно).

Визначилися призери

Фінальні ігри IV Чемпіонату Аматорської баскетбольної ліги Рівненщини відбулися третього квітня у спортивному комплексі ДЮСШ №4.

У матчі за третє місце сарненська команда “Будсервіс” перемогла “Європейський університет”.

У фіналі ж баскетболісти “Університету Україна” перебували у важкому протистоянні, обіграли “Лавісс” із рахунком - 84:83 та вдруге поспіль стали чемпіонами області.

Кращим гравцем чемпіонату визнано Сергія Маркова з команди “Лавісс”, а кращим бомбардиром став Артем Шелуха - “Європейський університет”.

Вдалий виступ

Змагання чемпіонату України з боксу серед кадетів 1991-92 р.н., відбулися в Одесі.

На турнірі збірну Рівненщини представляли вісім спортсменів.

Другі місця посіли: Юрій Шепелюк (вагова категорія - до 44 кг), Арнольд Акопян (вагова категорія - до 70 кг).

Бронзові нагороди вибороли: Володимир Ленартович (вагова категорія - до 57 кг), Роман Ліщук (вагова категорія - до 50 кг) та Олександр Ступнік (вагова категорія - до 86 кг).

Наші у збірній

У чеському місті Брно стартував юнацький чемпіонат Європи-2007 серед дівчат віком до 18 років.

Українська команда потрапила до групи “С”, де поміряється силами з бельгійками та голандками. До складу збірної команди України включено гравця волейбольної команди “Реґіна-АРТ” Ірину Лисицю.

До медалі не дісталася

На чемпіонаті Європи з дзюдо, що відбувся в м. Белград (Сербія), рівненська спортсменка, майстер спорту міжнародного класу Ольга Суха у ваговій категорії до 48 кг виборола п’яте місце.