“Верес” (Рівне) - “Нафтовик” (Долина) - 1:0 (0:0)

“Верес”: Голюк - Вознюк, Мороз, Лисенко (Герус), Колаковський (Назаренко), Сидоров, Федорчук, Лавренюк, Скороход, Никончук (Ткачук), Любар.

“Нафтовик”: Локатир - Рошко, Борис, Морозов, Матвіїв, Шлапак, Панас (Сісорук), Кочура (Громуляк), Шатковський, Тимченко, Головченко (Бадян).

Гол: Лавренюк (71).

Рівненський “Верес” у першому офіційному матчі після зимової перерви здобув другу перемогу в чемпіонаті.

Перший тайм матчу пройшов здебільшого у розвідці, за винятком кількох небезпечних моментів біля воріт Локатира. Найбільше можливостей відкрити рахунок мав Олександр Любар, проте, відчувається, що молодому форварду все ще не вистачає досвіду.

У дебюті другої сорокап’ятихвилинки на ударній позиції опинився Юрій Скороход, та від неминучого голу гостей врятував захисник, який самовіддано кинувся під удар.

На сімдесят третій хвилині поєдинку зусилля гравців “Вереса” таки втілилися в гол. Скороход заробив штрафний поблизу лівого кута штрафного майданчика гостей, Володимир Ткачук потужно пробив, голкіпер гостей, помилившись, невдало відбив м’яча прямо перед собою, а Василь Лавренюк добив “круглого” у сітку воріт - 1:0.

Рівняни неодноразово могли збільшити рахунок. За кілька хвилин до кінця гри спортсмени “Вереса” у контратаці вийшли утрьох проти двох футболістів “Нафтовика”. Повинен був забивати Любар, проте Локатир на долю секунди випередив нападника.

Іван Кованда, технічний директор “Вереса”: “Результатом задоволений. Проте сама гра команди все ще залишає бажати кращого. Функціональний стан гравців на низькому рівні. Шкутильгає, як бачили, і реалізація гольових моментів. Крім того, у лазареті команди перебувають кілька футболістів, які є дуже важливими фігурами у грі “Вереса”. Перед нами стоїть завдання піднятися у турнірній таблиці якомога вище. Вважаю, це цілком реально. Будемо наполегливо для цього працювати”.

Наступний матч рівняни зіграють шістнадцятого квітня на виїзді в Южноукраїнську проти “Енергії”.