23429

#Баскетбол

Суперліга стартувала!

Чемпіонат України. Суперліга

Команди тримали у напрузі глядачів до останніх секунд гри. За півтори хвилини до завершення дебютант “Пульсара” Вадим Река, що був цього дня кращим на майданчику у складі рівнян, виводить свій клуб уперед – 79:77, але господарі за час, що залишився, спочатку вирівнюють становище, а потім і виходять уперед – 80:79. Матч так і закінчується, а тренер “Пульсара” Сергій Шемосюк говорить, що судді допомагали суперникам.

“Будівельник” – “Пульсар” 80:79 (23:21, 26:15, 18:20, 13:23).

8 жовтня. Київ. СК “Меридіан”. 150 глядачів.

Судді: О.Усс, В.Зозуля, А.Тихонов (усі – Харків).

“Будівельник”: Журжій (7 хвилин,0 очок), Кобзистий (21,10), Неруш (7,0), Стефанишин (4,2), М.Балашов (32,16), Орленко (8,6), Кравець (33,10), С.Балашов (29,10), Малиш (9,6), Брянцев (32,10), Дятловський (19,10).

“Пульсар”: Рихлюк (16,3), Ковалевський (11,7), Костко (24,5), Кіба (14,8), Дубнюк (28,5), Скиданов (23,14), Шемосюк (15,8), Колот (19,5), Артимович (21,4), Река (22,20), Лебідь (5,0).

Перша чверть гри пройшла з перемінним успіхом і завершилася перевагою “Будівельника” у два очки – 23:21. А от другу десятихвилинку рівняни провалили, у результаті чого команди пішли на перерву за рахунку 49:36. Згодом умови на майданчику диктував уже “Пульсар”, особливо вдало наша команда відіграла заключну чверть. Підопічні Шемосюка змогли ліквідувати відставання в рахунку й навіть вийти вперед, але влучні кидки киян Дмитра Брянцева і Дмитра Дятловського, а також невлучні гравців “Пульсара” Іллі Шемосюка й Анатолія Дубнюка поставили хрест на сподіваннях рівнян здобути перемогу вже у стартовій грі сезону.

Результати інших матчів туру: МБК “Одеса” – “Львівська політехніка” 97:76, МБК “Миколаїв” – “Азовмаш” 78:85, СК “Маріуполь” – “Хімік” 63:84, “Сумихімпром” – “Політехнік” 116:76, “Черкаські мавпи” – “Азовмаш” 56:75, МБК “Миколаїв” – “Дніпро” 97:95.

Свою наступну гру баскетболісти “Пульсара” проводили вчора, 12 жовтня, у Рівному проти “Сумихімпрома”. Про її результат, як і про зустріч “Хімік” (Южне) – “Пульсар”, що відбудеться 15 жовтня, – у наступному номері “РР”.