Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №211 від 27.10.2005p.
23429

#Баскетбол

“Пульсар” не створив сенсації

Звісно, марно було сподіватися на перемогу БК “Пульсар” у столиці проти діючого чемпіона України столичного БК “Київ”. Зрештою, як кажуть, усе стало зрозуміло у першій четверті, після якої господарі переконливо вели в рахунку — 38:11.

Щоправда, в другій десятихвилинці рівняни, зібравшись духом, змогли продемонструвати бійцівський характер, вигравши період з різницею в два очки (17:15). Втім, цей епізодичний успіх — єдине досягнення, на яке виявився здатен БК “Пульсар”. Далі на майданчику повністю домінували кияни, котрі довели зустріч до розгромного рахунку 112:53.

У суботу рівняни проводитимуть свій наступний виїзний матч зі СК “Маріуполь”. Якщо зважити на те, що маріупольці, як і БК “Пульсар”, в нинішньому сезоні ще не відчули смак перемоги, можна сподіватися, що нашим футболістам, врешті-решт, вдасться перервати тривалу серію поразок.