Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №307 від 30.08.2007p.
23429

#Коротко

Незмінний чемпіон

Оржівський “ОДЕК”, обігравши у фіналі кубка області з футболу кузнецовський “Ізотоп” - 2:1, втретє поспіль став володарем престижного трофею.

Хоч і господарем фінального двобою був “Ізотоп”, з перших секунд матчу ігрова ініціатива відійшла до оржівських футболістів. Зрештою, “ОДЕКу” не звикати грати першим номером, адже клуб є фаворитом усіх обласних футбольних змагань.

Вже на вісімнадцятій хвилині атака оржівців принесла їм результат. Після сильного вкидання м’яча з-за бокової лінії партнером, Сергію Гордуну залишалося лише завершити комбінацію точним ударом під дальню штангу - 1:0.

Відігрався “Ізотоп”, коли Олександр Колос вийшовши віч-на-віч із воротарем оржівців Юрієм Кособуцьким, точним ударом зрівняв рахунок.

Проте, Фортуна посміхається сильнішому, а сильнішим на полі був “ОДЕК”.

На вісімдесятій хвилині другого тайму Андрій Давидюк влучним пострілом із лінії воротарського майданчика результативно завершив вдалу передачу з правого флангу - 2:1.

“ОДЕК” виграв перший трофей у новому сезоні.

Міжнародне визнання

Четверте підсумкове місце на неофіційному міжнародному спідвейному турнірі в угорському місті Сегед посів рівнянин Ярослав Полюхович.

Ще один український гонщик, Володимир Трофимов був лише сьомим.

Крім наших спідвеїстів у змаганнях взяли участь спортсмени з Австрії, Німеччини, Польщі та Угорщини.

Переможцем турніру став угорець Шандор Фекете, який лише у фінальному перезаїзді випередив німця Ронні Вайса.

Найсильніші - “Фізкультурник” і “Малтітек”

Відкритий Кубок Рівного з пляжного волейболу пройшов із 24 по 25 серпня у обласному центрі. За перемогу на турнірі боролися чотирнадцять команд із Млинова та Олександрії та, власне, Рівного.

Першого дня змагань визначилося два півфіналіста (“Фізкультурник” та “Млинів”) і ще чотири команди, які мали розіграти ще дві путівки до стадії 1/2 турніру (“Тріумф”, “Малтітек”, “Олександрія”, “Млинів-2”).

У додаткових матчах “Малтітек” переміг “Олександрію” - 2-0, а “Тріумф” з таким же рахунком виграв у “Млинова-2”.

У півфіналах глядачі побачили справді вперту та видовищну боротьбу, про що свідчить однаковий рахунок обох матчів: “Фізкультурник”-”Тріумф” - 2:1, “Млинів”-“Малтітек” - 1:2.

Бронзові нагороди турніру дістались минулорічним володарям Кубку Рівного - команді “Тріумф” (Павло Савитюк- Юрій Кравчук), які перемогли першу команду Млинова 2-0.

А Кубок Рівного підняли над собою Андрій Герасимчук та Павло Тимчак (“Фізкультурник”), які у фіналі перемогли команду “Малтітек” (Олександр Самсонюк-Сергій Грицюк).

26 серпня боротьбу за трофей розпочали ще вісім жіночих команд.

Без поразок пройшла усю турнірну сітку пара Олена Басанова-Валентина Грицюк (“Малтітек”), яка й здобула золоті нагороди. У фіналі “Малтітек” переміг “Ромашку-ОДЮСШ-Регіну” (Катерина Рихаль, Ольга Козлюк).

Бронзові медалі дісталися дівчатам з Олександрії (Тетяні та Олені Радовенчик).