23429

#Футбол

Нічия рівнозначна перемозі

Ціною двох травмованих гравців “Верес” відстояв одне очко у грі із “Поділлям”

“Верес” (Рівне) - “Поділля-Хмельницький” - 0:0. Судді: О. Лаврів, В. Заровецький, Я. Куш (усі - Івано-Франківськ). “Верес”: Козіброда - Коломієць (І.Герус), Колаковський, Федорчук, Котюк (Назаренко), В. Ткачук, Шевчук, Лавренюк, Гаркуша, Любар, Никончук (Гаврилюк). Технічний директор: Іван Кованда. “Поділля”: Верещака - Гордун (Мартинюк), Пакош, Сендель, Журка (Клекот), Комар (Луць), Колесников (Слободян), Якубовський, Сергєєв (Яремчук; Дубчак), Гамарник, Доценко. Головний тренер: Богдан Блавацький Попередження: Любар (88) - Доценко (26), Комар (45+1), Якубовський (58).

До звітної гри суперники підійшли у різному настрої. Гості приїхали до Рівного у статусі фаворита, сподіваючись здобути чергову перемогу. “Верес” знову втратив основних гравців. Цього разу команду залишили Віталій Сидоров (який у “Прикарпатті” приєднався до екс-“вересівця” Скорохода) та В’ячеслав Голюк.

За неперевіреною інформацією планує покинути команду й Іван Кованда, який був відсутній на стадіоні під час гри з “Поділлям”.

Початок матчу став ще одним неприємним сюрпризом для рівнян. Серйозного пошкодження зазнав Володимир Никончук, який лише нещодавно вилікувався від попередньої травми. А ще до перерви також через травму попросив заміни капітан команди Анатолій Коломієць. Тепер “Верес” виглядав зовсім обезкровленим.

Зважаючи на таку велику кількість кадрових проблем, стає зрозумілим, що великих шансів на перемогу рівняни не мали.

“Поділля” ж із перших хвилин гри розпочало облогу воріт Козіброди. В останню мить із порожніх воріт м’яч вибив Колаковський, після удару Сенделя господарів врятувала штанга, невлучно з вигідної позиції пробив Гамарник - це лише невеликий перелік моментів, які мали гості у першому таймі.

Друга половина гри розпочалася за тим же сценарієм. Чудово відіграв голкіпер рівнян Василь Козіброда: спочатку він у неймовірному стрибку відбив удар упритул Сенделя, потім у самому кутку воріт дістав м’яча після пострілу із штрафного від Журки.

Коли ж воротар “Вереса” все ж помилявся - рівнян від голу рятувала неточність подолян.

На останніх секундах матчу після атаки хмельничан господарів знову врятувала штанга. Нічия - 0:0.

Після сьомого туру “Верес” із сімома очками залишився на одинадцятій сходинці турнірної таблиці.

Наступний матч рівняни зіграють на виїзді чотирнадцятого вересня проти ФК “Коростень”.

Результати інших матчів туру:

“Рось” - “Оболонь-2” - 1:3, “Карпати-2” - “Княжа” - 2:1, “Енергія” - “Нива” - 0:1, “Буковина” - “Єдність” - 1:0, “Динамо-3” - ФК “Коростень” - 0:1, “Нафтовик” - “Нива-Світанок” - 1:1, “Нафком” - “Арсенал” - 0:0.